Останні новини

ТОП-5 порад від молодих підприємців Галицька партія пропонує можливості для молоді

c8a759fe65d9e3a95b11d9c158fe9d54У Заліщиках Українська Галицька Партія організувала захід “Почни власну справу: майстер-клас від практиків!”. Своїм досвідом у галузі бізнесу поділилися молоді підприємці.

Вони розповіли про можливості та відповіли на запитання аудиторії. Спілкувалися про молодіжні ініціативи, платформи та проекти, обміни досвідом і стажування. Тепер учасники заходу “Почни власну справу!” знають, як від ідеї дійти до фінального результату і як започаткувати власну справу без стартового капіталу.

Леся Голик, молодіжний мер Тернополя, Маркіян Юринець, ІТ-практик, та Роман Репко, зачинатель равликового бізнесу, дали конкретні поради для молоді, як не загубити себе у цьому світі та успішно робити власний бізнес.

Ми зреферували кілька порад для молодих ініціативних людей:

- Найкращий спосіб почати - просто почніть! Якщо у вас є ідея та бажання, то не варто зволікати і надто довго зважувати всі “за” і “проти”. Ризикнувши, можна отримати більше, аніж чекаючи доброї нагоди.

- Вчіться. Зараз є багато якісної освіти, де спочатку говорять про цінності, а потім про навчальні предмети. Окрім того, у мережі Інтернет є багато навчальних програм від викладачів провідних університетів світу.

- Гроші - це не першочергова проблема для започаткування власної справи. Якщо у вас є достатньо мотивації, то знайдуться люди, які готові вкласти гроші у ваш бізнес.

- Використовуйте правило 20 хвилин! Це означає, що потрібно працювати систематично, щодня задля досягнення результату.

- Перестаньте боятися! Щоб досягти успіху, треба здолати свій страх.

Подібні зустрічі  з молоддю Українська Галицька Партія вже провела у Радехові і Миколаєві. Форум малого та середнього бізнесу в Івано-Франківську відвідало понад 90 осіб, а Форум активної молоді у Львові – 250.

“Для активної молоді ми нещодавно започаткували Молодіжну платформу. Тепер в колі однодумців молодь має можливість пройти стажування і здобути реальний досвід, реалізовувати власні ідеї та проекти, дізнатись про інструменти участі громадян у прийнятті рішень, зробити перший крок у творенні нової якісної політики”, - коментує Ірина Яремчук, заступниця голови Політради Української Галицької Партії.

Загалом за минулий рік політсила нового зразка організувала 260 подій у сфері освіти, бізнесу, економіки, медицини, системи влади, місцевого самоврядування.

271503c4143b9c815f09b9f18026f371

f9dda261e6a7be5931709b648c3ab90b

304a23bfcf6db5afee20fd5cd00d02bb

Повідомляє  «TeNews»

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...