Останні новини

Міні-ярмарок вакансій ТОВ «АТБ-маркет»

2019 02 21 міні ярмарок АТБНа замовлення ТОВ «АТБ-маркет» у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, організований сектором рекрутингу відділу взаємодії з роботодавцями МРЦЗ.

Регіональний менеджер з персоналу ТОВ Ліда Антонівна розповіла шукачам роботи, що компанія «АТБ – маркет» - це понад 900 магазинів у 16-ти областях України; це з одного боку - стабільність, впевненість в завтрашньому дні і гідна заробітна плата, з другого – постійний розвиток, нові можливості та нові знання. Для тих, хто хоче та вміє працювати, двері «АТБ» завжди відкриті.

«Оскільки у м. Тернополі планується відкриття магазинів по вул. Курбаса та на проспекті Злуки, є потреба в працівниках на посади керуючого магазином, заступника керуючого магазином, адміністраторів, товарознавців. Також є вакансії укладальників-пакувальників для осіб з обмеженими фізичними можливостями», - зауважила представник роботодавця.

Представник роботодавця розповіла про вимоги до претендентів, розмір заробітної плати, розпорядок робочого дня; ознайомила з мотиваційними програмами для персоналу, можливостями кар’єрного росту і безплатного професійного навчання.

36 шукачів роботи, які зацікавились роботою в «АТБ» заповнили анкети, поспілкувались з представником роботодавця щодо подальшого працевлаштування.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...