Останні новини

Міні-ярмарок вакансій ТОВ «АТБ-маркет»

2019 02 21 міні ярмарок АТБНа замовлення ТОВ «АТБ-маркет» у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, організований сектором рекрутингу відділу взаємодії з роботодавцями МРЦЗ.

Регіональний менеджер з персоналу ТОВ Ліда Антонівна розповіла шукачам роботи, що компанія «АТБ – маркет» - це понад 900 магазинів у 16-ти областях України; це з одного боку - стабільність, впевненість в завтрашньому дні і гідна заробітна плата, з другого – постійний розвиток, нові можливості та нові знання. Для тих, хто хоче та вміє працювати, двері «АТБ» завжди відкриті.

«Оскільки у м. Тернополі планується відкриття магазинів по вул. Курбаса та на проспекті Злуки, є потреба в працівниках на посади керуючого магазином, заступника керуючого магазином, адміністраторів, товарознавців. Також є вакансії укладальників-пакувальників для осіб з обмеженими фізичними можливостями», - зауважила представник роботодавця.

Представник роботодавця розповіла про вимоги до претендентів, розмір заробітної плати, розпорядок робочого дня; ознайомила з мотиваційними програмами для персоналу, можливостями кар’єрного росту і безплатного професійного навчання.

36 шукачів роботи, які зацікавились роботою в «АТБ» заповнили анкети, поспілкувались з представником роботодавця щодо подальшого працевлаштування.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.