Останні новини

Тернополянок запрошують пройти бізнес-стажування та взяти участь у жіночому міжнародному Форумі

Тернополянок запрошують 8-12 квітня у Кракові пройти бізнес-стажування та взяти участь у жіночому міжнародному Дієвому Форумі “Роль жінки в розвитку економік держав”.

54514777 2237305223051764 1087388824885002240 n


КОГО ЗАЦІКАВИТЬ?
- жінок, котрі ведуть бізнесову діяльність або працюють в бізнес-структурах України;
- представниць освітнього середовища;
- керівниць чи учасниць громадських організацій, асоціацій, спілок;
- політичних діячок;
- просто активних та дієвих жінок, котрі прагнуть отримувати нові знання, знайомства та розвиватися професійно у всіх сферах свого життя!
ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?
1. Контакти партнерів чи менторів, які передадуть вам свій досвід
2. Розширите ваші знання про можливості започаткування бізнесу на території ЄС.
3. Дізнаєтесь які є європейські програми підтримки жіночого підприємництва (на старт бізнесу, розвиток існуючих підприємств).
4. Будете представляти від Украіни своє місто, проект чи бізнес у Міжнародному бізнес-форумі “Роль жінки в розвитку економік держав”.
Увага! Кількість місць обмежена!
РЕЄСТРАЦІЯ: https://bit.ly/2Y79uNf
ПРОГРАМА: https://bit.ly/2FpgVrL
КОНТАКТНА ОСОБА - Ольга Горкавчук, тел.0971599644 (дзвінки, Viber, WhatsApp)
ОРГАНІЗАТОРИ: ЦентральноЄвропейська Академія Навчань та Сертифікації та ГО “Асоціація жінок України “ДІЯ” у співпраці із Sp. z o.o. Consulting Group 2027 (Лодзь, Польща), Concordia Business Club, Wyszsza Szkola Europejska.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...