Останні новини

День кар’єри – 2019: шанс знайти омріяну роботу

Під гаслом «Обирай своє майбутнє» на території спортивно-мистецького комплексу «Політехнік» Тернопільського національного технічного університету відбувся масовий захід для студентів та шукачів роботи - День кар’єри – 2019, в якому взяли участь представники соціального партнерства на ринку праці, роботодавці, а також директор, фахівці з профорієнтації та працівники сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

 

2019 03 22 ярмарок карєри ТНТУ2На відкритті заходу директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Анатолій Куриляк зауважив, що Дні кар’єри є однією з форм спілкування між студентами, шукачами роботи і роботодавцями, яка дає можливість учасникам ознайомитися із реальною ситуацією на ринку праці, перспективними професіями та сучасними вимогами до працівників, а роботодавцям – знайти необхідні кадри. Керівник МРЦЗ ознайомив присутніх із соціальними послугами служби зайнятості населенню з працевлаштування, профнавчання, відкриття власної справи та ін.

2019 03 22 ярмарок карєри ТНТУ1

 

За результатами попередніх ділових зустрічей між керівництвом університету та міськрайонного центру зайнятості у цей день в урочистій обстановці було підписано угоду про співпрацю.

Під час заходу в локації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відвідувачі змогли пройти психодіагностичне тестування, ознайомитися із навиками самопрезентації, особливостями запису відеорезюме, актуальними вакансіями тощо. Бажаючі залишили власні резюме для подальшого працевлаштування.

2019 03 22 ярмарок карєри ТНТУ3

Завідувач сектору рекрутингу МРЦЗ поспілкувалась із роботодавцями щодо наявних вакансій, можливостей служби з питань оперативного задоволення потреб у працівниках. У ході розмов виникали запитання щодо вимог, конкретних обов’язків до тієї чи іншої вакансії, складових соціального пакету, організації стажування тощо.

День кар’єри – 2019 ще раз довів, що хорошу роботу та гідну зарплату можна отримувати і в нашій державі.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…