Останні новини

Декларанти, брокери та фахівці митниці обговорили новини законодавства та особливості співпраці

dfsВчора в приміщенні Тернопільської митниці ДФС проведено спільну нараду з представниками митних брокерів та декларантами області з метою налагодження напрямів ефективної співпраці.

На початку зустрічі начальник Тернопільської митниці ДФС Володимир Марцинюк проінформував учасників заходу про підсумки роботи митниці, відзначив позитивне сальдо торгового балансу області та зростання надходжень митних платежів до бюджету, а також зауважив на недоліках, що виникають у співпраці з агентами митного оформлення.

Окрім цього, учасники зустрічі обговорили основні новації та зміни митного законодавства, зокрема, в порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів військового призначення. Присутнім наголосили на необхідності правильного і повного заповнення 31 графи митної декларації, на дотриманні вимог статті 53 Митного кодексу України щодо подання документів, які підтверджують митну вартість товарів, та на якості їх підготовки.

Також декларантам та брокерам повідомили про основні порушення та помилки, які допускаються ними при здійсненні декларування товарів і транспортних засобів, та передбачену відповідальність. Не менш важливим питанням зустрічі було дотримання пункту 6 статті 259 Митного кодексу України щодо обов’язкового подання попередньої митної декларації при ввезенні на митну територію України підакцизних товарів.

Наприкінці зустрічі керівництво митниці висловило сподівання щодо подальшої якісної співпраці та спільного формування позитивного іміджу служби.

За повідомленням Головного управління ДФС у Тернопільській області

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...