Останні новини

Декларанти, брокери та фахівці митниці обговорили новини законодавства та особливості співпраці

dfsВчора в приміщенні Тернопільської митниці ДФС проведено спільну нараду з представниками митних брокерів та декларантами області з метою налагодження напрямів ефективної співпраці.

На початку зустрічі начальник Тернопільської митниці ДФС Володимир Марцинюк проінформував учасників заходу про підсумки роботи митниці, відзначив позитивне сальдо торгового балансу області та зростання надходжень митних платежів до бюджету, а також зауважив на недоліках, що виникають у співпраці з агентами митного оформлення.

Окрім цього, учасники зустрічі обговорили основні новації та зміни митного законодавства, зокрема, в порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів військового призначення. Присутнім наголосили на необхідності правильного і повного заповнення 31 графи митної декларації, на дотриманні вимог статті 53 Митного кодексу України щодо подання документів, які підтверджують митну вартість товарів, та на якості їх підготовки.

Також декларантам та брокерам повідомили про основні порушення та помилки, які допускаються ними при здійсненні декларування товарів і транспортних засобів, та передбачену відповідальність. Не менш важливим питанням зустрічі було дотримання пункту 6 статті 259 Митного кодексу України щодо обов’язкового подання попередньої митної декларації при ввезенні на митну територію України підакцизних товарів.

Наприкінці зустрічі керівництво митниці висловило сподівання щодо подальшої якісної співпраці та спільного формування позитивного іміджу служби.

За повідомленням Головного управління ДФС у Тернопільській області

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".