Останні новини

У Тернополі відбувся форум підприємців «Управління персоналом: ефективна стратегія для власників»

56457814 307670333255455 1076156437433942016 n28-29 березня на форумі «Управління персоналом: ефективна стратегія для власників» у Тернополі 150 підприємців, що керують чи володіють бізнесом, обговорили перспективи і останні тенденції управління персоналом.

Подія організована Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, основаним на базі Клубу Ділових Людей Україна, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Форум «Управління персоналом: ефективна стратегія для власників» – чудова нетворкінг-платформа, де підприємці обмінюються досвідом, налагоджують контакти, отримують цінні компетенції від експертів. Ми організували цей захід, щоб почути думки різних сторін, людей, бізнесів про управління персоналом – зазначив керівник Центру Микола Савуляк.

55731040 2201053273315457 7506059089017831424 n

Перший день форуму, 28 березня, пройшов у форматі діалогу, активного нетворкінгу та обговорення практичних кейсів у сфері управління персоналом. Спікер, експерт з управління людськими ресурсами, бізнес-тренер, консультант, фасилітатор Владислава Мазо розповіла про актуальні тренди бізнесу, ринку праці та наголосила: “Цілі бізнесу досягаються через реалізацію цілей людей”.

Коуч, СЕО та власник Міжнародної Консалтингової Групи «Живе діло» Алла Заднепровська проаналізувала сучасне бізнес-середовище, успішні підходи в управлінні персоналом та моделі взаємодії лідера і команди.

Сьогодні фокус бізнесу з технологій зміщується в сторону людей. Важливо ставити людей в центр, розвивати бізнес і спілкуватись так, щоб вони відчували себе потрібними, на своєму місці і досягали результатів. Саме тому бізнес повинен набути рис людини, а не системи. Потрібно пам’ятати, що компанію формують не кадри, а ЛЮДИ, – зазначила експерт.

Психолог, коуч, автор психологічних ігор та методик, HR-консультант Людмила Малиновська представила способи застосування ігрового підходу в бізнесі. Гра, як стверджує спікер, є ефективною формою оцінки персоналу, що допомагає зняти психологічні блоки та відкрити приховані можливості людини.

На панельній дискусії «Тренди управління персоналом: перспективи та виклики» 3 директори/власники бізнесу обговорили систему мотивації, особливості підбору персоналу та визначили, що спільні цінності, бажання працівників навчатись і змінюватись –  важливіші, ніж компетенції. Аудиторія активно коментувала, долучалась до розмови і наводила приклади з власного досвіду.

Учасники панельної дискусії:

●         Оксана Ранюк, керівник відділу персоналу ТОВ "Торгова група "Арс-Кераміка";

●         Руслан Савчишин, директор “MagneticOne Group”;

●         Наталія Семенюк, начальник служби управління персоналом ПрАТ Тернопільський молокозавод.

Мій ріст як підприємця формувався під час подібних заходів. Цей форум познайомив з різними людьми бізнесу,  став місцем обміну ідеями та досвідом і це надзвичайно цінно, –  зазначив Сергій Зварич, власник оптичного центру "Комфорт Оптика".

Представник ЄБРР Наталія Бандера та керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ Микола Савуляк представили програми для розвитку бізнесу, що викликали велике зацікавлення аудиторії. Також в рамках форуму був організований нетворкінг, під час якого учасники знайомились, спілкувались та налагоджували ділові контакти.

55719315 2226163377632994 3074182383243624448 n

В другий день форуму проходила бізнес-гра “12 вал” на визначення дванадцяти базових компетенцій. Разом з автором гри Людмилою  Малиновською, ігро-техніками Анною Зайцевою та Ксенією Моцною учасники проводили оцінку власних ділових якостей, вчились швидко реагувати на різні змодельовані ситуації, визначали свої сильні та слабкі сторони, здобуваючи новий досвід.

Гра – хороший інструмент для бізнесу, роботи з персоналом і собою. Коли чуєш думку десятьох людей щодо конкретного питання – стаєш багатшим на десять ідей та рішень в розвитку себе, власного проекту чи будь-якої іншої навички, – прокоментувала Анна Зайцева, співзасновник HR-кав'ярні, сертифікований ігро-технік бізнес-гри «12 вал».

Сьогодні, в час стрімких змін суспільства, важливим є формування нового мислення, стратегій і бізнес-моделей, в яких ЛЮДИ – ключова складова сталого розвитку бізнесу. Форум “Управління персоналом: ефективна стратегія для власників” створив чудову можливість для знайомства з актуальними трендами, ефективними моделями та інструментами в сфері управління людським капіталом та бізнесу в цілому.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.