Останні новини

У Тернополі відбувся форум підприємців «Управління персоналом: ефективна стратегія для власників»

56457814 307670333255455 1076156437433942016 n28-29 березня на форумі «Управління персоналом: ефективна стратегія для власників» у Тернополі 150 підприємців, що керують чи володіють бізнесом, обговорили перспективи і останні тенденції управління персоналом.

Подія організована Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, основаним на базі Клубу Ділових Людей Україна, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Форум «Управління персоналом: ефективна стратегія для власників» – чудова нетворкінг-платформа, де підприємці обмінюються досвідом, налагоджують контакти, отримують цінні компетенції від експертів. Ми організували цей захід, щоб почути думки різних сторін, людей, бізнесів про управління персоналом – зазначив керівник Центру Микола Савуляк.

55731040 2201053273315457 7506059089017831424 n

Перший день форуму, 28 березня, пройшов у форматі діалогу, активного нетворкінгу та обговорення практичних кейсів у сфері управління персоналом. Спікер, експерт з управління людськими ресурсами, бізнес-тренер, консультант, фасилітатор Владислава Мазо розповіла про актуальні тренди бізнесу, ринку праці та наголосила: “Цілі бізнесу досягаються через реалізацію цілей людей”.

Коуч, СЕО та власник Міжнародної Консалтингової Групи «Живе діло» Алла Заднепровська проаналізувала сучасне бізнес-середовище, успішні підходи в управлінні персоналом та моделі взаємодії лідера і команди.

Сьогодні фокус бізнесу з технологій зміщується в сторону людей. Важливо ставити людей в центр, розвивати бізнес і спілкуватись так, щоб вони відчували себе потрібними, на своєму місці і досягали результатів. Саме тому бізнес повинен набути рис людини, а не системи. Потрібно пам’ятати, що компанію формують не кадри, а ЛЮДИ, – зазначила експерт.

Психолог, коуч, автор психологічних ігор та методик, HR-консультант Людмила Малиновська представила способи застосування ігрового підходу в бізнесі. Гра, як стверджує спікер, є ефективною формою оцінки персоналу, що допомагає зняти психологічні блоки та відкрити приховані можливості людини.

На панельній дискусії «Тренди управління персоналом: перспективи та виклики» 3 директори/власники бізнесу обговорили систему мотивації, особливості підбору персоналу та визначили, що спільні цінності, бажання працівників навчатись і змінюватись –  важливіші, ніж компетенції. Аудиторія активно коментувала, долучалась до розмови і наводила приклади з власного досвіду.

Учасники панельної дискусії:

●         Оксана Ранюк, керівник відділу персоналу ТОВ "Торгова група "Арс-Кераміка";

●         Руслан Савчишин, директор “MagneticOne Group”;

●         Наталія Семенюк, начальник служби управління персоналом ПрАТ Тернопільський молокозавод.

Мій ріст як підприємця формувався під час подібних заходів. Цей форум познайомив з різними людьми бізнесу,  став місцем обміну ідеями та досвідом і це надзвичайно цінно, –  зазначив Сергій Зварич, власник оптичного центру "Комфорт Оптика".

Представник ЄБРР Наталія Бандера та керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ Микола Савуляк представили програми для розвитку бізнесу, що викликали велике зацікавлення аудиторії. Також в рамках форуму був організований нетворкінг, під час якого учасники знайомились, спілкувались та налагоджували ділові контакти.

55719315 2226163377632994 3074182383243624448 n

В другий день форуму проходила бізнес-гра “12 вал” на визначення дванадцяти базових компетенцій. Разом з автором гри Людмилою  Малиновською, ігро-техніками Анною Зайцевою та Ксенією Моцною учасники проводили оцінку власних ділових якостей, вчились швидко реагувати на різні змодельовані ситуації, визначали свої сильні та слабкі сторони, здобуваючи новий досвід.

Гра – хороший інструмент для бізнесу, роботи з персоналом і собою. Коли чуєш думку десятьох людей щодо конкретного питання – стаєш багатшим на десять ідей та рішень в розвитку себе, власного проекту чи будь-якої іншої навички, – прокоментувала Анна Зайцева, співзасновник HR-кав'ярні, сертифікований ігро-технік бізнес-гри «12 вал».

Сьогодні, в час стрімких змін суспільства, важливим є формування нового мислення, стратегій і бізнес-моделей, в яких ЛЮДИ – ключова складова сталого розвитку бізнесу. Форум “Управління персоналом: ефективна стратегія для власників” створив чудову можливість для знайомства з актуальними трендами, ефективними моделями та інструментами в сфері управління людським капіталом та бізнесу в цілому.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...