Останні новини

У парку імені Шевченка триває обласний форум професійної освіти «Освіта. Професія. Кар’єра»

ef1318da1222dbd8be3a3c26e4b908daУ парку імені Шевченка, що у Тернополі, проходить обласний форум професійної освіти «Освіта. Професія. Кар’єра».

На форумі представлено понад 20 закладів професійної освіти з області та Тернополя, у яких здобувають найрізноманітніші професії – перукарів та кулінарів, кравчинь та малярів, декораторів та електриків, трактористів та військовослужбовців тощо.

bce302dda88fa22bc233e7a8b686e229

Участь беруть випускники дев’ятих та одинадцятих класів, представники підприємств та організацій Тернопільщини.

f801a9f82ba36567e0aefb636a5113ea

Звернемо увагу, що зараз на ринку праці області найвищим попитом користуються саме робітничі професії.

«У грудні минулого року сесія обласної ради затвердила обласну програму розвитку та підвищення якості професійної освіти на 2019-2020 роки», - наголосив на відкритті форуму голова обласної ради Віктор Овчарук.

Цього року на професійно-технічну освіту спрямовано 322 мільйони гривень. Протягом останніх років на Тернопільщині почали діяти п’ять навчально-практичних центрів з сучасним інноваційним обладнанням. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…