Останні новини

У парку імені Шевченка триває обласний форум професійної освіти «Освіта. Професія. Кар’єра»

ef1318da1222dbd8be3a3c26e4b908daУ парку імені Шевченка, що у Тернополі, проходить обласний форум професійної освіти «Освіта. Професія. Кар’єра».

На форумі представлено понад 20 закладів професійної освіти з області та Тернополя, у яких здобувають найрізноманітніші професії – перукарів та кулінарів, кравчинь та малярів, декораторів та електриків, трактористів та військовослужбовців тощо.

bce302dda88fa22bc233e7a8b686e229

Участь беруть випускники дев’ятих та одинадцятих класів, представники підприємств та організацій Тернопільщини.

f801a9f82ba36567e0aefb636a5113ea

Звернемо увагу, що зараз на ринку праці області найвищим попитом користуються саме робітничі професії.

«У грудні минулого року сесія обласної ради затвердила обласну програму розвитку та підвищення якості професійної освіти на 2019-2020 роки», - наголосив на відкритті форуму голова обласної ради Віктор Овчарук.

Цього року на професійно-технічну освіту спрямовано 322 мільйони гривень. Протягом останніх років на Тернопільщині почали діяти п’ять навчально-практичних центрів з сучасним інноваційним обладнанням. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".