Останні новини

У парку імені Шевченка триває обласний форум професійної освіти «Освіта. Професія. Кар’єра»

ef1318da1222dbd8be3a3c26e4b908daУ парку імені Шевченка, що у Тернополі, проходить обласний форум професійної освіти «Освіта. Професія. Кар’єра».

На форумі представлено понад 20 закладів професійної освіти з області та Тернополя, у яких здобувають найрізноманітніші професії – перукарів та кулінарів, кравчинь та малярів, декораторів та електриків, трактористів та військовослужбовців тощо.

bce302dda88fa22bc233e7a8b686e229

Участь беруть випускники дев’ятих та одинадцятих класів, представники підприємств та організацій Тернопільщини.

f801a9f82ba36567e0aefb636a5113ea

Звернемо увагу, що зараз на ринку праці області найвищим попитом користуються саме робітничі професії.

«У грудні минулого року сесія обласної ради затвердила обласну програму розвитку та підвищення якості професійної освіти на 2019-2020 роки», - наголосив на відкритті форуму голова обласної ради Віктор Овчарук.

Цього року на професійно-технічну освіту спрямовано 322 мільйони гривень. Протягом останніх років на Тернопільщині почали діяти п’ять навчально-практичних центрів з сучасним інноваційним обладнанням. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...
Thumbnail «Заговори, щоб я тебе побачив». Цей вислів Сократа влучно висвітлює суть чергового засідання жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Тема засідання: «Ефективна комунікація...
Thumbnail Чверть сотні старшокласників трьох Тернопільських (№ 4, № 9 та № 13) і Великоберезовицької ЗОШ змагались в ерудованості та кмітливості, взявши участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на тему: «Світ...