Останні новини

Співпраця Тернопільського центру зайнятості з Байковецькою територіальною громадою

2019 05 17 1Продовжується співпраця Тернопільського міськрайонного центру зайнятості з Байковецькою територіальною громадою.

Для жителів громади проведено тренінг на тему: «Інструменти фандрейзингу - від ідеї до результату», запрошеним спікером якого була Яна Шкуратова - радниця з питань ВПО у Тернопільській області.

Учасників тренінгу ознайомили з поняттям «фандрейзингу» та видами фандрейзингових компаній що може бути ресурсом, розглянули основні інструменти залучення ресурсів відповідно до категорій благодійників.

2019 05 17 3

Опрацювали 5 основних правил фандрейзингу та принцип додавання, який можна використовувати у прийнятті будь-яких важливих рішень. Окрім корисної інформації на тренінгу були цікаві вправи для наглядного засвоєння матеріалу.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…