Останні новини

Зовнішньоекономічна діяльність області здійснювалась з партнерами із 45 країн світу

praporyЗовнішньоекономічні операції Тернопільщини у вересні 2015 року проводились з торговельними партнерами із 45 країн світу. У географічному розрізі найбільше товарів в область надійшло з країн Європейського співтовариства, а саме з Польщі, Німеччини, Великобританії, Фінляндії та Італії.

Експорт товарів здійснювався до країн Європейського співтовариства, найбільше до Польщі (66,4% від усього експорту), Нідерландів (4,4%), Італії (3,1%) та до країн-учасниць Співдружності Незалежних Держав, зокрема до Росії (8,1%), Молдови (2,1%) та Білорусії (2,0%).

«Загалом протягом вересня цього року Тернопільською митницею ДФС оформлено 1858 митних декларацій, зокрема, 765 – в митному режимі «Іморт», 707 – в митному режимі «Експорт», 386 – в інших митних режимах», – зазначив начальник Тернопільської митниці ДФС Володимир Марцинюк.

Загальний товарообіг склав 46,8 млн. дол. США: імпорт – майже 24 млн. дол. США, експорт – 22,9 млн. дол. США, повідомляє Головне управління ДФС у Тернопільській області.

Найчастіше минулого місяця експортували електроустаткування, м’ясо яловичини, деревину і вироби з неї, освітлювальні прилади, насіння і плоди олійних рослин тощо. Водночас основу імпорту сформували електроустаткування, механічне обладнання, полімерні матеріали, добрива та риба свіжоморожена.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…