Останні новини

Служба зайнятості модернізовується в сучасну сервісну установу

45454555 апМодернізовуючись у сучасну сервісну установу, служба зайнятості запроваджує нові підходи в обслуговуванні клієнтів. З січня 2019 року фахівці служби виконують функції реєстратора та кар’єрного радника. До виконання функцій реєстратора долучився і директор міськрайонного центру зайнятості Анатолій Куриляк.

- Анатолію Васильовичу, які у Вас враження від цієї новації?

- Надзвичайно хвилюючими для мене були години прийому під час виконання функцій реєстратора у міськрайонному центрі зайнятості. Одна справа, приймати громадян як директор, інша – як рядовий фахівець - реєстратор. Це гарний досвід реального спілкування з клієнтами, досвід, що дає можливість зрозуміти ситуацію зсередини та приймати правильні управлінські рішення.

Я зрозумів, що насправді, в обмежених рамках часу для прийому громадян, якісно надати послуги можуть тільки висококваліфіковані фахівці, які відносяться до клієнтів з розумінням та повагою, прагненням надати належну допомогу.

- Що є запорукою якісного надання послуг реєстратора?

- Звичайно ж, це достатня база вакансій, яка містить реальну інформацію про умови праці та заробітну плату. Злагоджена співпраця фахівців відділу взаємодії з роботодавцями та профінформаторів мені, як директору Тернопільського МРЦЗ під час виконання функцій реєстратора, дозволила працевлаштувати 12 краян.

- Чи були розчарування у час роботи реєстратором?

- Шкода, що громадяни, здебільшого, звертаються до служби зайнятості по соціальну допомогу, не розуміючи можливостей служби щодо надання послуг, відтак потрібно було доводити, що лише державна служба зайнятості має широкий спектр індивідуальних послуг, що забезпечують легальне працевлаштування.

Неприємний осад залишився від громадян, які під час співбесіди виявляли неабияку зацікавленість вакансіями, я, відповідно, турбував керівників підприємств з проханням про співбесіду, а виявлялось, що цим людям робота не потрібна.

Пригадується розмова з випускником вузу, що був на прийомі з батьком. Його влаштовувало підібране місце праці. Під час телефонної розмови з керівником однієї із провідних фірм Тернополя з виготовлення дверей, я зрозумів, що молодий чоловік підходить роботодавцеві і домовився про співбесіду, проте зустріч так і не відбулась. Аналогічна ситуація виявилась при реєстрації чоловіка, який служив в зоні АТО.

Звичайно, не усіх вдається працевлаштувати з першої зустрічі у центрі зайнятості. Тому 14 зареєстрованих осіб були направлені до кар'єрних радників, які більш детально вивчають ситуацію, оцінюють усі ризики та можливості, пов‘язані з працевлаштуванням та продовжать пошуки місця праці для них.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...