Останні новини

Служба зайнятості модернізовується в сучасну сервісну установу

45454555 апМодернізовуючись у сучасну сервісну установу, служба зайнятості запроваджує нові підходи в обслуговуванні клієнтів. З січня 2019 року фахівці служби виконують функції реєстратора та кар’єрного радника. До виконання функцій реєстратора долучився і директор міськрайонного центру зайнятості Анатолій Куриляк.

- Анатолію Васильовичу, які у Вас враження від цієї новації?

- Надзвичайно хвилюючими для мене були години прийому під час виконання функцій реєстратора у міськрайонному центрі зайнятості. Одна справа, приймати громадян як директор, інша – як рядовий фахівець - реєстратор. Це гарний досвід реального спілкування з клієнтами, досвід, що дає можливість зрозуміти ситуацію зсередини та приймати правильні управлінські рішення.

Я зрозумів, що насправді, в обмежених рамках часу для прийому громадян, якісно надати послуги можуть тільки висококваліфіковані фахівці, які відносяться до клієнтів з розумінням та повагою, прагненням надати належну допомогу.

- Що є запорукою якісного надання послуг реєстратора?

- Звичайно ж, це достатня база вакансій, яка містить реальну інформацію про умови праці та заробітну плату. Злагоджена співпраця фахівців відділу взаємодії з роботодавцями та профінформаторів мені, як директору Тернопільського МРЦЗ під час виконання функцій реєстратора, дозволила працевлаштувати 12 краян.

- Чи були розчарування у час роботи реєстратором?

- Шкода, що громадяни, здебільшого, звертаються до служби зайнятості по соціальну допомогу, не розуміючи можливостей служби щодо надання послуг, відтак потрібно було доводити, що лише державна служба зайнятості має широкий спектр індивідуальних послуг, що забезпечують легальне працевлаштування.

Неприємний осад залишився від громадян, які під час співбесіди виявляли неабияку зацікавленість вакансіями, я, відповідно, турбував керівників підприємств з проханням про співбесіду, а виявлялось, що цим людям робота не потрібна.

Пригадується розмова з випускником вузу, що був на прийомі з батьком. Його влаштовувало підібране місце праці. Під час телефонної розмови з керівником однієї із провідних фірм Тернополя з виготовлення дверей, я зрозумів, що молодий чоловік підходить роботодавцеві і домовився про співбесіду, проте зустріч так і не відбулась. Аналогічна ситуація виявилась при реєстрації чоловіка, який служив в зоні АТО.

Звичайно, не усіх вдається працевлаштувати з першої зустрічі у центрі зайнятості. Тому 14 зареєстрованих осіб були направлені до кар'єрних радників, які більш детально вивчають ситуацію, оцінюють усі ризики та можливості, пов‘язані з працевлаштуванням та продовжать пошуки місця праці для них.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.