Останні новини

Рейси російських авіаперевізників скасовані з 25 жовтня

litak«З 25 жовтня набули чинності санкції, які було введено щодо російських авіакомпаній, які порушили законодавство України», - повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

Міністр також нагадав, що Росавіація у відповідь закрила російське небо і авіасполучення з РФ для українських авіакомпаній.

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (Київ), найбільший аеропорт України, підтверджує скасування рейсів російських авіакомпаній до Україну з 25 жовтня – дата, з якої набувають чинності двосторонні санкції України і РФ проти авіакомпаній обох країн.

Рейси російських авіаперевізників скасовані з 25 жовтня, і на онлайн-табло українських аеропортів станом на 25 жовтня вже немає рейсів в/з РФ.

Українські авіакомпанії, які виконують або мали намір виконувати рейси до РФ, також закрили продаж на ці напрями з 25 жовтня. Це, зокрема, «Міжнародні авіалінії України», «Дніпроавіа», Yanair.

Президент Петро Порошенко указом від 16 вересня ввів в дію рішення РНБО від 2 вересня 2015 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», під які підпала низка російських авіакомпаній, зокрема найбільша – «Аерофлот».

Аналогічні санкції введені стосовно державіакомпаній РФ «224 льотний загін», «ВІМ-Авіа», «Газпром-Авіа», «Донавіа», «Когалимавіа», «Оренбурзькі авіалінії», «Політ», Red Wings, «Росія», «РусДжет», «РусЛайн», «Сибір», «Трансаеро», «Уральські авіалінії», «Якутія», «Ямал» тощо.

Рішення про заборону польотів до України цих російських авіакомпаній Кабмін ухвалив 25 вересня.

Державіаслужба виконала всі необхідні процедури із інформування російських авіакомпаній про введення проти них санкції з боку України – усім компаніям, що підпали під санкції, авіакомпанія надіслала відповідні листи з повідомленням. 29 вересня стало відомо, що Росавіація повідомила авіакомпанії України про введення заборони на використання повітряного простору РФ з 25 жовтня.

Державіаслужба України 1 жовтня направила до Росавіації листа з проханням роз'яснити, чим викликане введення санкцій проти українських авіакомпаній.

Пізніше міністр інфраструктури заявив, що, вводячи санкції проти російських авіакомпаній, Україна не будує «залізного завісу» між двома країнами.

Міністр нагадав, що в українському списку санкцій є 29 російських авіакомпаній, 27 з яких незаконно здійснювали польоти до окупованого Криму, і дві українські компанії, націоналізовані так званим урядом тимчасово окупованого Криму.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».