Останні новини

Презентація ТОВ "ВКФ "Еліт пласт"

20190711 10235911 липня 2019 року в приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості  на замовлення ТОВ "ВКФ "ЕЛІТ ПЛАСТ"  відбулась презентація роботодавця.

Сектор рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості співпрацює з даним підприємством, оскільки виникає потреба в працівниках  у зв'язку з відкриттям  нового заводу в Тернополі.

Компанія ТОВ “Еліт-Пласт”, створена в 2007 р в Херсоні, є однією з провідних підприємств, яке виготовляє екструдований пінополістирол за європейськими стандартами. Виробництво XPS ТОВ “Еліт-Пласт” не шкодить навколишньому середовищу. Підприємство оснащене італійським та німецьким технологічним обладнанням, яке відповідає  найвищим європейським стандартам якості.

Завідувач виробництва Сергій Сушицький презентував ТОВ "ВКФ "ЕЛІТ ПЛАСТ"  та розповів про вакансії: машиніст екструдера, укладальник-пакувальник, вантажник. Учасники заходу дізналися про вимоги до кандидатів на вакантні посади.

Завідувач складу Марія Пасічник ознайомила безробітних із запропонованими вакансіями, соціальними гарантіями та корпоративними принципами роботодавця, можливістю проходження навчання для певних посад на  підприємстві.

Присутніх ознайомили з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи. Перевагами на даному підприємстві є соціальний пакет, забезпечення робочим одягом двічі на рік та своєчасною виплатою заробітної плати. Зацікавлені роботою отримали вичерпні відповіді на численні питання.

20190711 100713

Представники роботодавця провели з потенційними працівниками індивідуальні співбесіди. Даний захід відвідали 18 шукачів роботи, поспілкувалися з роботодавцем, отримали інформацію та відповіді на питання. В результаті проведеного заходу безробітні, яких зацікавили пропозиції роботи, занотували контакти відділу кадрів та адресу підприємства  для подальших індивідуальних співбесід у роботодавця.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...
Допоможіть врятувати життя!
П'ятниця, 08 листопада 2019
Thumbnail Друзі, сьогодні проситиму допомоги! Не для себе, а для однокласника, а точніше його маленької дитини! А чужих дітей не буває!
Thumbnail З 5 по 8 листопада у Тернополі відбудуться змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки».
Thumbnail Друзі, родичі, знайомі і просто не байдужі люди, Олі дуже потрібна ваша допомога. У єдиної донечки - гостра лімфобластна лейкемія. Вона зараз проходить хіміотерапію у відділенні інтенсивної терапії в Києві,...
Thumbnail Вакансії машиніста шпрединг-машини, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників запропонувало ТОВ «Вінісан» безробітним тернополянам під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі...