Останні новини

Презентація ТОВ "ВКФ "Еліт пласт"

20190711 10235911 липня 2019 року в приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості  на замовлення ТОВ "ВКФ "ЕЛІТ ПЛАСТ"  відбулась презентація роботодавця.

Сектор рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості співпрацює з даним підприємством, оскільки виникає потреба в працівниках  у зв'язку з відкриттям  нового заводу в Тернополі.

Компанія ТОВ “Еліт-Пласт”, створена в 2007 р в Херсоні, є однією з провідних підприємств, яке виготовляє екструдований пінополістирол за європейськими стандартами. Виробництво XPS ТОВ “Еліт-Пласт” не шкодить навколишньому середовищу. Підприємство оснащене італійським та німецьким технологічним обладнанням, яке відповідає  найвищим європейським стандартам якості.

Завідувач виробництва Сергій Сушицький презентував ТОВ "ВКФ "ЕЛІТ ПЛАСТ"  та розповів про вакансії: машиніст екструдера, укладальник-пакувальник, вантажник. Учасники заходу дізналися про вимоги до кандидатів на вакантні посади.

Завідувач складу Марія Пасічник ознайомила безробітних із запропонованими вакансіями, соціальними гарантіями та корпоративними принципами роботодавця, можливістю проходження навчання для певних посад на  підприємстві.

Присутніх ознайомили з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи. Перевагами на даному підприємстві є соціальний пакет, забезпечення робочим одягом двічі на рік та своєчасною виплатою заробітної плати. Зацікавлені роботою отримали вичерпні відповіді на численні питання.

20190711 100713

Представники роботодавця провели з потенційними працівниками індивідуальні співбесіди. Даний захід відвідали 18 шукачів роботи, поспілкувалися з роботодавцем, отримали інформацію та відповіді на питання. В результаті проведеного заходу безробітні, яких зацікавили пропозиції роботи, занотували контакти відділу кадрів та адресу підприємства  для подальших індивідуальних співбесід у роботодавця.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…