Останні новини

Історія успіху тернополянина Михайла Грюнвальда

2019 08 08 Фото иклик майстра по діагностиці на дімСьогодні тернополянин Михайло Грюнвальд, незважаючи на інвалідність, - успішний підприємець, який займається діагностикою та ремонтом автоелектрики і планує створити нові робочі місця.

Професійного досвіду чоловікові не бракувало, адже працював у сфері автосервісу, займався автозапчастинами, проте для ведення бізнесу знань не вистачало. З чого розпочати власну справу? Як правильно написати бізнес-план? З цими питаннями майбутній приватний підприємець звернувся до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

За спрямуванням кар’єрного радника МРЦЗ Михайло відвідав семінар з основ бізнесу, пройшов професійне навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямком «Менеджмент малого підприємництва», розробив та захистив бізнес-план. Відтак зрозумів, що його давня ідея щодо започаткування власної справи - втілюється у життя.

Отримавши в службі зайнятості одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, він придбав спеціальне обладнання та відкрив сервіс, де можна отримати широкий спектр послуг з діагностики та ремонту автомобілів, а також замовити майстра з діагностики з виїздом до клієнта.

Із міськрайонним центром зайнятості Михайло планує співпрацювати і надалі, але вже у якості роботодавця.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…