Останні новини

«Авіасполучення в області повинне бути відновленим», - заявив Іван Крисак

zasidanna po aeroportuПро першочергові кроки для відновлення діяльності аеропорту «Тернопіль» йшлось під час засідання робочої групи під керівництвом першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака 29 жовтня.

На даний час питанням номер один є оформлення дозвільних документів на право користування земельною ділянкою.

«Затвердження меж потрібно узгодити з новим керівництвом на місцях. До роботи ми також підключимо юристів, - зазначив Іван Крисак. – Авіасполучення в області повинне бути відновленим. Ми зі свого боку гарантуємо максимальне сприяння пришвидшенню даного процесу».

Робоча група з підготовки проекту розвитку аеропорту повинна розробити чіткий бізнес-план, який включатиме аналіз обсягів вантажних перевезень підприємствами області, їх експортної діяльності, кількості потенційних авіапасажирів та можливих пріоритетних напрямків авіамаршрутів з аеропорту «Тернопіль».

«Проаналізувавши перспективи діяльності аеропорту ми ініціюватимемо розгляд програми на сесії облради та сприятимемо виділенню коштів. Цьому має передувати чітко розроблена схема розвитку аеропорту. Ми повинні бачити, що кошти матимуть ефективне використання», - додав Іван Крисак.

aeroport Ternopil

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...