Останні новини

«Авіасполучення в області повинне бути відновленим», - заявив Іван Крисак

zasidanna po aeroportuПро першочергові кроки для відновлення діяльності аеропорту «Тернопіль» йшлось під час засідання робочої групи під керівництвом першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака 29 жовтня.

На даний час питанням номер один є оформлення дозвільних документів на право користування земельною ділянкою.

«Затвердження меж потрібно узгодити з новим керівництвом на місцях. До роботи ми також підключимо юристів, - зазначив Іван Крисак. – Авіасполучення в області повинне бути відновленим. Ми зі свого боку гарантуємо максимальне сприяння пришвидшенню даного процесу».

Робоча група з підготовки проекту розвитку аеропорту повинна розробити чіткий бізнес-план, який включатиме аналіз обсягів вантажних перевезень підприємствами області, їх експортної діяльності, кількості потенційних авіапасажирів та можливих пріоритетних напрямків авіамаршрутів з аеропорту «Тернопіль».

«Проаналізувавши перспективи діяльності аеропорту ми ініціюватимемо розгляд програми на сесії облради та сприятимемо виділенню коштів. Цьому має передувати чітко розроблена схема розвитку аеропорту. Ми повинні бачити, що кошти матимуть ефективне використання», - додав Іван Крисак.

aeroport Ternopil

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".