Останні новини

Цьогоріч послугами служби зайнятості Тернопільщини скористались понад 45000 осіб

робота ТЗа сприяння служби зайнятості області за 11 місяців 2019 року вдалося працевлаштувати 24261 тисяч осіб, з них 8875 тис. безробітних. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску отримали роботу 289 особи зі статусом безробітного. Одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності дала можливість 41 безробітному відкрити власний бізнес.

До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 3085 осіб, після їх завершення 814 - працевлаштовано на постійні місця праці. 3079 безробітних проходили професійне навчання або підвищували свою кваліфікацію. Завершили профпідготовку 2962 осіб, з них 98,8% вже працюють. 104 особам видано ваучер на навчання; 5 - підтвердили проходження неформального навчання за професією кухар на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

Загалом, упродовж січня-листопада 2019 року послугами служби зайнятості Тернопільщини скористались більше 46 тис. осіб, з них 24,7 тис. мали статус безробітного.

Цьогоріч майже 6,7 тис. роботодавців подали у службу зайнятості Тернопільщини інформацію про 38532 вакансій. Також у базі даних служби зайнятості містилось 11001 пропозицій роботи, отриманих з інших джерел. З них 6,7% були із заробітною платою вищою від середньої по області.

За станом на 1 грудня 2019 року актуальними були 1424 вакансії, з них 559 - для робітників. Найбільше роботодавці потребували продавців, водіїв автотранспортних засобів та водіїв тролейбуса, кухарів, швачок, електрогазозварників, артистів, лікарів, інженерів, охоронників, медсестер, бухгалтерів. Сталим залишається попит на підсобників, вантажників, двірників, сторожів, прибиральників, контролерів енергонагляду.

На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало 6 безробітних. Найважче було знайти роботу у Гусятинському районі (59 претендентів).

На 1 грудня 2019 року через службу зайнятості Тернопільщини шукали роботу 7887 безробітних. Серед них: 52,9% - жінки, 32,2 % - молодь віком до 35 років, більше половини – з вищою освітою.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail 10 січня в Теребовлі місцева дитячо-юнацька спортивна школа спільно з Теребовлянським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» провели  традиційний турнір з  міні-футболу серед випускників ДЮСШ.
Thumbnail В рамках проєкту «Мистецький світ дитинства» 27 грудня 2019 року в актовій залі  Тернопільського ліцею №21- cпеціалізованої мистецької школи ім. Ігоря Герети відбудеться вистава «Пастка для орла» за...
Thumbnail Фахівці сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували та провели міні-ярмарок вакансій для КНП Тернопільська комунальна міська лікарня № 2, де, окрім безробітних...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій ПРАТ «Тернопільавто» та ОВТ Аптечне об'єднання. Вони мали потребу у бухгалтерах різного рівня.
Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...