Останні новини

Вакантні посади та вільні робочі місця в Тернопільській ОТГ

аканції 3Станом на 1 січня 2020 року від 175 суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність на території Тернопільської ОТГ наявна інформація про 568 вільних робочих місць та вакантних посад, у тому числі на посади службовців – 239 вакансій, на посади за робітничими професіями – 293 вакансії, на посади, які не потребують кваліфікації – 36 вакансій. 

Всього за 2019 рік Тернопільський міськрайонний центр зайнятості отримав від 1787 суб’єктів підприємницької діяльності інформацію про наявність 15091 вільних робочих місця та вакантних посад. Для покращення  ситуації  на ринку праці та розширення спектру послуг, що надається службою зайнятості роботодавцям, з початку 2019 року проведено 100 тематичних семінарів з роботодавцями по вирішенню актуальних питань, в т.ч. 17 семінарів на території ОТГ Тернопільського району. Для роботодавців проведено 4 засідання клубу «Лабораторія бізнесу», на якому були присутні 38 осіб.

На замовлення роботодавців проведено: 24 міні-ярмарків та ярмарків вакансій, в яких взяли участь 238 осіб; 13 презентацій роботодавця, які відвідали 172 особи; 1 профорієнтаційний масовий захід «День відкритих дверей на виробництві», в якому взяли участь 16 осіб.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».