Останні новини

Минулоріч послугами служби зайнятості Тернопільщини скористались більше 50 000 осіб

ррнпирбншЗа сприяння служби зайнятості області у 2019 році вдалося працевлаштувати 25,3 тис. осіб. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску отримали роботу 289 безробітним. Одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності дала можливість 43-м краянам відкрити власний бізнес.

Загалом, упродовж 2019 року послугами служби зайнятості Тернопільщини скористались більше 50 тис. осіб, з них 27,5 тис. мали статус безробітного.

До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 3175 осіб, після їх завершення 832 - працевлаштовані на постійні місця праці.

У 2019 році 6,8 тис. роботодавців області подали у службу зайнятості майже 40 тис. вакансій, з них 6,7% - із заробітною платою вищою від середньої по області. Також у базі даних служби зайнятості Тернопільщини містилось 11 тис. пропозицій роботи, отриманих з Інтернет-ресурсів, ЗМІ та інших джерел.

На 1 січня 2020 року актуальними були 942 вакансії. Найбільше роботодавці потребували продавців, водіїв, електромонтерів, офіціантів, швачок, слюсарів, менеджерів, медсестер, лікарів, бухгалтерів, інженерів. Сталим залишається попит на підсобників, вантажників, двірників, сторожів, прибиральників.

На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало 10 безробітних.

На 1 січня 2020 року через службу зайнятості Тернопільщини шукали роботу  9814 безробітних. Серед них: 47% - жінки, третина - молодь віком до 35 років, половина – з вищою освітою, 61% - особи, які проживають у сільській місцевості.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail 10 січня в Теребовлі місцева дитячо-юнацька спортивна школа спільно з Теребовлянським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» провели  традиційний турнір з  міні-футболу серед випускників ДЮСШ.
Thumbnail В рамках проєкту «Мистецький світ дитинства» 27 грудня 2019 року в актовій залі  Тернопільського ліцею №21- cпеціалізованої мистецької школи ім. Ігоря Герети відбудеться вистава «Пастка для орла» за...
Thumbnail Фахівці сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували та провели міні-ярмарок вакансій для КНП Тернопільська комунальна міська лікарня № 2, де, окрім безробітних...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій ПРАТ «Тернопільавто» та ОВТ Аптечне об'єднання. Вони мали потребу у бухгалтерах різного рівня.
Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...