Останні новини

Минулоріч послугами служби зайнятості Тернопільщини скористались більше 50 000 осіб

ррнпирбншЗа сприяння служби зайнятості області у 2019 році вдалося працевлаштувати 25,3 тис. осіб. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску отримали роботу 289 безробітним. Одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності дала можливість 43-м краянам відкрити власний бізнес.

Загалом, упродовж 2019 року послугами служби зайнятості Тернопільщини скористались більше 50 тис. осіб, з них 27,5 тис. мали статус безробітного.

До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 3175 осіб, після їх завершення 832 - працевлаштовані на постійні місця праці.

У 2019 році 6,8 тис. роботодавців області подали у службу зайнятості майже 40 тис. вакансій, з них 6,7% - із заробітною платою вищою від середньої по області. Також у базі даних служби зайнятості Тернопільщини містилось 11 тис. пропозицій роботи, отриманих з Інтернет-ресурсів, ЗМІ та інших джерел.

На 1 січня 2020 року актуальними були 942 вакансії. Найбільше роботодавці потребували продавців, водіїв, електромонтерів, офіціантів, швачок, слюсарів, менеджерів, медсестер, лікарів, бухгалтерів, інженерів. Сталим залишається попит на підсобників, вантажників, двірників, сторожів, прибиральників.

На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало 10 безробітних.

На 1 січня 2020 року через службу зайнятості Тернопільщини шукали роботу  9814 безробітних. Серед них: 47% - жінки, третина - молодь віком до 35 років, половина – з вищою освітою, 61% - особи, які проживають у сільській місцевості.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».