Останні новини

Майже кілограм психотропних речовин вилучили оперативники в місцевого наркоторговця

DSC01747Марихуану, амфетамін, метамфетамін, МДА, PVP та нові психотропні речовини - НПР - усе це вилучили під час санкціонованих обшуків оперативники Тернопільщини в місцевих жителів, які реалізовували товар через інтернет-магазин.

Незаконна торговельна мережа із продажу наркотичних та психотропних речовин була розрахована на наркоспоживачів Тернополя та області.

За словами Михайла Димиди, начальника управління протидії наркозлочинності в Тернопільській області, створив її ще у 2018  році місцевий тридцятиоднорічний чоловік. Він через власний інтернет-канал продавав  через "закладки" різноманітні наркотики.

DSC01692

DSC01678

Працювати починав спочатку сам: адміністрував сайт, спілкувався з клієнтами, фасував наркотики, розвозив їх у визначені місця та закладав.Після того, як робота налагодилася та почала приносити чималі прибутки, найшов через інтернет близько десяти помічників з Тернополя.

У спільники взяв активних споживачів заборонених речовин, пообіцявши їм захист, анонімність та високу зарплату. Вони мали фасувати та розвозити товар. 

Єдину умову, яку висунув роботодавець перед співробітниками, надати копії паспорта, номер телефону та адрес проживання. Це було своєрідним контролем та гарантією від обману й крадіжок наркотиків підлеглими.

За одну закладку посередники отримували сто гривень. В день створювали в середньому від десяти до п'ятдесяти сховків.

Пропонував тернопільський сайт марихуану, амфетамін, метамфетамін, МДА, PVP та нові психотропні речовини. За одну дозу просили 300-500 гривень.

Більше року правоохоронці разом з фахівцями по кіберзлочинності відстежували діяльність так званого магазину. В ході спецоперації оперативники провели більше десяти обшуків в різних куточках Тернополя.

DSC01699

Поліцейські вилучили майже кілограм психотропних речовин за реалізацію якого підозрювані могли отримати близько 500 тисяч гривень.

З партії вилученого, каже Михайло Димида, можна було виготовити чотири тисячі доз. Конфіскували оперативники мобільні телефони, комп'ютерну техніку, банківські картки, ваги, магніти та інше майно майже на 250 тисяч гривень.

Правоохоронці встановили, що до наркобізнесу долучилося три місцевих подружніх пари, а також інші чоловіки та жінки віком від 20 до 35 років. Для усіх ця робота була основним та єдиним видом заробітків.

За словами Михайла Димиди, на сьогодні організатор бізнесу та четверо його спільників уже затримані. Перевіряють слідчі і інших осіб, причетних до даного бізнесу, а також встановлюють шляхи надходження наркотичних речовин на територію області. Тривають слідчі дії.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".