Останні новини

На Тернопільщині роботодавці найбільше шукають працівників робітничих професій

професії9444У січні 2020 року майже 1,4 тис. роботодавців Тернопільщини шукали через службу зайнятості працівників на 3,6 тис. вакансій. Серед них 10,5% - із заробітною платою вищою від середньої по області. У 70% вакансій роботодавці пропонують заробітну плату вищу від мінімальної.

Також у базі даних служби зайнятості містилась інформація про 205 пропозицій роботи, отриманих з Інтернет-ресурсів, ЗМІ, оголошень тощо. Про це повідомив директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук.

На 1 лютого 2020-го актуальними були 1260 вакансій, зокрема для працівників сфери торгівлі та послуг – 261, кваліфікованих робітників з інструментом – 245. Найбільший попит мали: продавці, водії, охоронники, швачки, трактористи, будівельники, офіціанти, кухарі. Також пропонували місця праці професіоналам та фахівцям з досвідом роботи – менеджерам, бухгалтерам, адміністраторам, артистам. Залишається потреба у підсобних робітниках, прибиральниках, контролерах енергонагляду та вантажниках.

У січні 2020 року 1506 осіб працевлаштовані за сприяння служби зайнятості Тернопільщини, з них 21 – за умови компенсації роботодавцям витрат єдиного соціального внеску, 1 - отримав одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Тимчасовою роботою було забезпечено 115 осіб, після завершення якої 13 – працевлаштовані на постійні місця праці.

Загалом через службу зайнятості Тернопільської області шукали роботу 18,1 тис. осіб, з них статус безробітного отримали 11,9 тис.

На замовлення роботодавців 149 безробітних проходили профпідготовку. 94 - завершили навчання, яке дало можливість 86-м з них знайти прийнятні місця праці. 25 особам видано ваучер на оплату навчання. 1 краянка на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості підтвердила результати неформального навчання за професією кухар, що дає можливість отримувати більшу заробітну плату за кваліфіковано виконану роботу.

На 1 лютого 2020 року було зареєстровано 10,7 тис. безробітних, серед них: 46% - жінки, третина - молодь віком до 35 років, 44% – мають з вищу освіту. На Тернопільщині майже 63% безробітних проживають у сільській місцевості.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".