Останні новини

«Набережний квартал». Нова будівельна афера в Тернополі?

BudnogoКомпанія «Набережний квартал» яка зводить житловий будинок в Тернополі на вулиці Будного  допустила порушення будівельних норм.

Як виявилось у пояснювальній записці до житлового будинку 30 відсотків квартир записано як  «приміщення  для тимчасового проживання» при цьому їх продають як житлові квартири. Кажучи по-простому це ніщо інше як кімнати в гуртожитку. Зроблено це з однією метою: до кімнат в гуртожитку ставляться менші вимоги, ніж до житлових квартир, а тому  менше вклавши  інвестицій у будинок, можна більше заробити.

Як зазначив голова Тернопільської обласної організації Національної спілки архітекторів України Олег Головчак: «У даному будинку 88 однокімнатних квартир розміщено з північної сторони, до яких сонце не потрапляє, що є порушенням (ДБН В.2.2-15-2005)».  Окрім того, в будинку порушено пожежні норми – не забезпечений другий евакуаційний вихід із квартир (ДБН В.2.2-15-2005). Також не забезпечено заходів щодо сейсмостійкості в 6-бальній зоні (ДБН В.1.1-12-2006).

За інформацією директора тернопільської філії ТОВ «Українська будівельна  експертиза» Василя Чубака, котрий проводив експертизу проекту: на ділянці в 0,44 сотих можна будувати 100-110 квартир, але аж ніяк не 338 як це має місце. Тобто норма перевищена в три рази. Є й інші зауваження: - житловий будинок розміщений в санітарній зоні хлібозаводу №2, що порушує Державні санітарні правила (Наказ Міністерства охорони здоров’я України №173 від  19.06.1996.); - в 11-поверховому будинку з 8-ма квартирами на поверсі не встановлено другого ліфта (ДСТУ ISO 4190-6) тощо. Чекаємо якою буде реакція відповідних контролюючих  організацій  на вищенаведені застереження.

За матеріалами газети «Номер один».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".