Останні новини

«Набережний квартал». Нова будівельна афера в Тернополі?

BudnogoКомпанія «Набережний квартал» яка зводить житловий будинок в Тернополі на вулиці Будного  допустила порушення будівельних норм.

Як виявилось у пояснювальній записці до житлового будинку 30 відсотків квартир записано як  «приміщення  для тимчасового проживання» при цьому їх продають як житлові квартири. Кажучи по-простому це ніщо інше як кімнати в гуртожитку. Зроблено це з однією метою: до кімнат в гуртожитку ставляться менші вимоги, ніж до житлових квартир, а тому  менше вклавши  інвестицій у будинок, можна більше заробити.

Як зазначив голова Тернопільської обласної організації Національної спілки архітекторів України Олег Головчак: «У даному будинку 88 однокімнатних квартир розміщено з північної сторони, до яких сонце не потрапляє, що є порушенням (ДБН В.2.2-15-2005)».  Окрім того, в будинку порушено пожежні норми – не забезпечений другий евакуаційний вихід із квартир (ДБН В.2.2-15-2005). Також не забезпечено заходів щодо сейсмостійкості в 6-бальній зоні (ДБН В.1.1-12-2006).

За інформацією директора тернопільської філії ТОВ «Українська будівельна  експертиза» Василя Чубака, котрий проводив експертизу проекту: на ділянці в 0,44 сотих можна будувати 100-110 квартир, але аж ніяк не 338 як це має місце. Тобто норма перевищена в три рази. Є й інші зауваження: - житловий будинок розміщений в санітарній зоні хлібозаводу №2, що порушує Державні санітарні правила (Наказ Міністерства охорони здоров’я України №173 від  19.06.1996.); - в 11-поверховому будинку з 8-ма квартирами на поверсі не встановлено другого ліфта (ДСТУ ISO 4190-6) тощо. Чекаємо якою буде реакція відповідних контролюючих  організацій  на вищенаведені застереження.

За матеріалами газети «Номер один».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…