Останні новини

Тернопільські депутати працюють на Путіна

Landiak123456У важкий час для України, коли наші хлопці гинуть на війні, депутат Петро Ландяк заробляє гроші для Росії.

У магазині «Універсам», який належить депутату міської ради і керівнику «Громадянської позиції» на Тернопільщині Петру Ландяку, маса російських продуктів і товарів.

Частина з них промарковані, частина – ні. В своїх агітках «Громадянська позиція» використовувала гасло «Російське вбиває», а зараз російську продукцію  нав’язують тернополянам.

Деякі з російських товарів замасковані під українські. Такий факт виявили активісти організації «Ідея нації».

– Передвиборча програма складалась з боротьби проти російьких товарів, що чітко видно на агітках, також дещо стосувалось діяльності жеків. Зараз, бачимо, що «Громадянська позиція» на Тернопільщині одне декларує, а інше робить. В магазині, який належить депутату Ландяку, ми помітили чимало російських товарів. Хочемо закликати звертати увагу на свої діяння і почати з себе. Надіємось, що ця брехня депутата «Громадянської позиції» буде почута, – каже голова обласного осередку ГО «Ідея нації» Олексій Станько.

Частину товарів активісти виявили ще перед виборами, після виборів нічого не змінилось. Деякі товари замасковані ніби під українські і на них немає маркування, хоч якщо подивитись, то зрозуміло, що виробляються вони в Росії.

Dezodorant landiaka

Tovary Landiaka

Gromad pozycia Landiak

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...