Останні новини

Тернопільські депутати працюють на Путіна

Landiak123456У важкий час для України, коли наші хлопці гинуть на війні, депутат Петро Ландяк заробляє гроші для Росії.

У магазині «Універсам», який належить депутату міської ради і керівнику «Громадянської позиції» на Тернопільщині Петру Ландяку, маса російських продуктів і товарів.

Частина з них промарковані, частина – ні. В своїх агітках «Громадянська позиція» використовувала гасло «Російське вбиває», а зараз російську продукцію  нав’язують тернополянам.

Деякі з російських товарів замасковані під українські. Такий факт виявили активісти організації «Ідея нації».

– Передвиборча програма складалась з боротьби проти російьких товарів, що чітко видно на агітках, також дещо стосувалось діяльності жеків. Зараз, бачимо, що «Громадянська позиція» на Тернопільщині одне декларує, а інше робить. В магазині, який належить депутату Ландяку, ми помітили чимало російських товарів. Хочемо закликати звертати увагу на свої діяння і почати з себе. Надіємось, що ця брехня депутата «Громадянської позиції» буде почута, – каже голова обласного осередку ГО «Ідея нації» Олексій Станько.

Частину товарів активісти виявили ще перед виборами, після виборів нічого не змінилось. Деякі товари замасковані ніби під українські і на них немає маркування, хоч якщо подивитись, то зрозуміло, що виробляються вони в Росії.

Dezodorant landiaka

Tovary Landiaka

Gromad pozycia Landiak

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».