Останні новини

Тернопільські депутати працюють на Путіна

Landiak123456У важкий час для України, коли наші хлопці гинуть на війні, депутат Петро Ландяк заробляє гроші для Росії.

У магазині «Універсам», який належить депутату міської ради і керівнику «Громадянської позиції» на Тернопільщині Петру Ландяку, маса російських продуктів і товарів.

Частина з них промарковані, частина – ні. В своїх агітках «Громадянська позиція» використовувала гасло «Російське вбиває», а зараз російську продукцію  нав’язують тернополянам.

Деякі з російських товарів замасковані під українські. Такий факт виявили активісти організації «Ідея нації».

– Передвиборча програма складалась з боротьби проти російьких товарів, що чітко видно на агітках, також дещо стосувалось діяльності жеків. Зараз, бачимо, що «Громадянська позиція» на Тернопільщині одне декларує, а інше робить. В магазині, який належить депутату Ландяку, ми помітили чимало російських товарів. Хочемо закликати звертати увагу на свої діяння і почати з себе. Надіємось, що ця брехня депутата «Громадянської позиції» буде почута, – каже голова обласного осередку ГО «Ідея нації» Олексій Станько.

Частину товарів активісти виявили ще перед виборами, після виборів нічого не змінилось. Деякі товари замасковані ніби під українські і на них немає маркування, хоч якщо подивитись, то зрозуміло, що виробляються вони в Росії.

Dezodorant landiaka

Tovary Landiaka

Gromad pozycia Landiak

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...