Останні новини

Підсумки засідання підприємців Тернопільщини

pidpryemci18 грудня відбулось зібрання представників бізнес -асоціацій та активних підприємців краю. За результатами зборів була узгоджена резолюція, за якою представники бізнесу вимагають мораторію на зміни у спрощеній системі оподаткування до часу  якісного реформування податкової системи країни, а також висловлюють готовність до масових акцій протесту у разі зазіхання  на їх право працювати задля блага своїх родин у такий непростий для держави час.

«Малий бізнес хоче працювати  в гарних не -корупційних умовах, а для цього повинна бути зроблена реформа загальної системи. Але допоки загальну систему не зроблять не -корупційною, нехай залишать нам право працювати в Україні. На сьогоднішній день малий бізнес може працювати тільки на спрощеній системі оподаткування. Тому ми вимагаємо, щоб був мораторій на спрощену систему оподаткування», - говорить голова ТОГО «Підприємці Галичини» Ольга Шахін. «Сьогодні настільки впала купівельна спроможність людей, що в принципі, сьогодні люди готові закрити свій бізнес на день-два-три для того, щоб відчули, що малий і середній  бізнес - це кровоносна система. В нас просте звернення до уряду. Сьогодні ми будемо приймати рішення. Або вони нас почують і приймають те що потрібно країні, або вони повинні звільнити місце іншим»,- каже керівник місцевого осередку всеукраїнського об',єднання  малого та середнього бізнесу «Фортеця» Людмила Скакун.

«Наша ціль одна  - щоб ми залишалися працювати в Україні, адже ми є патріоти своєї Батьківщини. Ми хочемо дійсно, щоб наша країна йшла вперед й чиновники повинні показати нам, що йдуть зміни згори, і тоді братися за тих, хто сам створив собі робочі місця й для інших»,- висловила свою думку голова профспілки підприємців Тернопільського центрального ринку Наталя Шоломейчук.

pidpryemci123

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...