Останні новини

Підсумки засідання підприємців Тернопільщини

pidpryemci18 грудня відбулось зібрання представників бізнес -асоціацій та активних підприємців краю. За результатами зборів була узгоджена резолюція, за якою представники бізнесу вимагають мораторію на зміни у спрощеній системі оподаткування до часу  якісного реформування податкової системи країни, а також висловлюють готовність до масових акцій протесту у разі зазіхання  на їх право працювати задля блага своїх родин у такий непростий для держави час.

«Малий бізнес хоче працювати  в гарних не -корупційних умовах, а для цього повинна бути зроблена реформа загальної системи. Але допоки загальну систему не зроблять не -корупційною, нехай залишать нам право працювати в Україні. На сьогоднішній день малий бізнес може працювати тільки на спрощеній системі оподаткування. Тому ми вимагаємо, щоб був мораторій на спрощену систему оподаткування», - говорить голова ТОГО «Підприємці Галичини» Ольга Шахін. «Сьогодні настільки впала купівельна спроможність людей, що в принципі, сьогодні люди готові закрити свій бізнес на день-два-три для того, щоб відчули, що малий і середній  бізнес - це кровоносна система. В нас просте звернення до уряду. Сьогодні ми будемо приймати рішення. Або вони нас почують і приймають те що потрібно країні, або вони повинні звільнити місце іншим»,- каже керівник місцевого осередку всеукраїнського об',єднання  малого та середнього бізнесу «Фортеця» Людмила Скакун.

«Наша ціль одна  - щоб ми залишалися працювати в Україні, адже ми є патріоти своєї Батьківщини. Ми хочемо дійсно, щоб наша країна йшла вперед й чиновники повинні показати нам, що йдуть зміни згори, і тоді братися за тих, хто сам створив собі робочі місця й для інших»,- висловила свою думку голова профспілки підприємців Тернопільського центрального ринку Наталя Шоломейчук.

pidpryemci123

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".