Останні новини

Робота з міжнародними донорськими програмами: специфіка, акценти, обмеження

seminar ekonomikaПро те, як отримати та освоїти грант поділилися досвідом у департаменті економіки ТОДА 9 грудня на семінарі-тренінгу «Робота з міжнародними донорськими програмами: специфіка, акценти, обмеження».

Захід організували для представників новостворених об’єднаних територіальних громад, громадських організацій, підприємців та державних службовців організували.

«Основа подібних заходів полягає не у навчанні, — наголошує директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Галина Воляник. — Мета проведення подібних семінарів — отримати вміння  застосувати їх, ці знання, на практиці. А саме в реалізації розроблених проектів у сфері екології, енергозбереження тощо».

Своїм 10-річним досвідом по залученню інвестицій поділився бізнес-консультант Володимир Василевський,  підприємець із 23-річним досвідом роботи в бізнесі та інвестиційний та фінансовий аналітик. Свого часу фахівець пройшов стажування у Китайсько-Європейській міжнародній бізнес-школі (CEIBS, Шанхай, Китай).

Грант — це дарунок, який готові надати на цілком безоплатній основі. Для цього лише необхідно грамотно сформувати ціль та мету проекту. Отримати грант можуть не тільки громадські організації, а й просто фізичні особи.

«Економіка Європи цілком дозволяє фінансово підтримати Україну, — стверджує Володимир Василевський. — Європа має змогу надати від 500 до 700 мільйонів доларів на гранти для нашої держави. Європейське суспільство відкрите й соціальний капітал як такий базується на довірі та самоорганізації Корупція може проникати всюди, однак вирішальну роль все ж відіграють моральні цінності в житті суспільства».

На вказаному семінарі-тренінгу експерт чітко окреслив програму проектного підходу до грантів, визначив поняття гранту як такого, його мету, ціль та ресурси. Процедури та форми роботи, ключові особливості та акценти під час переговорів з донорами. А також типові помилки й шляхи їх уникнення.

«Тернопільщина має унікальне геополітичне становище, адже через нашу область проходять чотири міжнародні транспортні коридори, — зазначив Володимир Василевський. — Проблема лише у стані наших доріг. Проте рано чи пізно інвестори до нас прийдуть».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...