Останні новини

Робота з міжнародними донорськими програмами: специфіка, акценти, обмеження

seminar ekonomikaПро те, як отримати та освоїти грант поділилися досвідом у департаменті економіки ТОДА 9 грудня на семінарі-тренінгу «Робота з міжнародними донорськими програмами: специфіка, акценти, обмеження».

Захід організували для представників новостворених об’єднаних територіальних громад, громадських організацій, підприємців та державних службовців організували.

«Основа подібних заходів полягає не у навчанні, — наголошує директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Галина Воляник. — Мета проведення подібних семінарів — отримати вміння  застосувати їх, ці знання, на практиці. А саме в реалізації розроблених проектів у сфері екології, енергозбереження тощо».

Своїм 10-річним досвідом по залученню інвестицій поділився бізнес-консультант Володимир Василевський,  підприємець із 23-річним досвідом роботи в бізнесі та інвестиційний та фінансовий аналітик. Свого часу фахівець пройшов стажування у Китайсько-Європейській міжнародній бізнес-школі (CEIBS, Шанхай, Китай).

Грант — це дарунок, який готові надати на цілком безоплатній основі. Для цього лише необхідно грамотно сформувати ціль та мету проекту. Отримати грант можуть не тільки громадські організації, а й просто фізичні особи.

«Економіка Європи цілком дозволяє фінансово підтримати Україну, — стверджує Володимир Василевський. — Європа має змогу надати від 500 до 700 мільйонів доларів на гранти для нашої держави. Європейське суспільство відкрите й соціальний капітал як такий базується на довірі та самоорганізації Корупція може проникати всюди, однак вирішальну роль все ж відіграють моральні цінності в житті суспільства».

На вказаному семінарі-тренінгу експерт чітко окреслив програму проектного підходу до грантів, визначив поняття гранту як такого, його мету, ціль та ресурси. Процедури та форми роботи, ключові особливості та акценти під час переговорів з донорами. А також типові помилки й шляхи їх уникнення.

«Тернопільщина має унікальне геополітичне становище, адже через нашу область проходять чотири міжнародні транспортні коридори, — зазначив Володимир Василевський. — Проблема лише у стані наших доріг. Проте рано чи пізно інвестори до нас прийдуть».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...