Останні новини

Робота з міжнародними донорськими програмами: специфіка, акценти, обмеження

seminar ekonomikaПро те, як отримати та освоїти грант поділилися досвідом у департаменті економіки ТОДА 9 грудня на семінарі-тренінгу «Робота з міжнародними донорськими програмами: специфіка, акценти, обмеження».

Захід організували для представників новостворених об’єднаних територіальних громад, громадських організацій, підприємців та державних службовців організували.

«Основа подібних заходів полягає не у навчанні, — наголошує директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Галина Воляник. — Мета проведення подібних семінарів — отримати вміння  застосувати їх, ці знання, на практиці. А саме в реалізації розроблених проектів у сфері екології, енергозбереження тощо».

Своїм 10-річним досвідом по залученню інвестицій поділився бізнес-консультант Володимир Василевський,  підприємець із 23-річним досвідом роботи в бізнесі та інвестиційний та фінансовий аналітик. Свого часу фахівець пройшов стажування у Китайсько-Європейській міжнародній бізнес-школі (CEIBS, Шанхай, Китай).

Грант — це дарунок, який готові надати на цілком безоплатній основі. Для цього лише необхідно грамотно сформувати ціль та мету проекту. Отримати грант можуть не тільки громадські організації, а й просто фізичні особи.

«Економіка Європи цілком дозволяє фінансово підтримати Україну, — стверджує Володимир Василевський. — Європа має змогу надати від 500 до 700 мільйонів доларів на гранти для нашої держави. Європейське суспільство відкрите й соціальний капітал як такий базується на довірі та самоорганізації Корупція може проникати всюди, однак вирішальну роль все ж відіграють моральні цінності в житті суспільства».

На вказаному семінарі-тренінгу експерт чітко окреслив програму проектного підходу до грантів, визначив поняття гранту як такого, його мету, ціль та ресурси. Процедури та форми роботи, ключові особливості та акценти під час переговорів з донорами. А також типові помилки й шляхи їх уникнення.

«Тернопільщина має унікальне геополітичне становище, адже через нашу область проходять чотири міжнародні транспортні коридори, — зазначив Володимир Василевський. — Проблема лише у стані наших доріг. Проте рано чи пізно інвестори до нас прийдуть».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".