Останні новини

Бюджети Тернопільщини отримали на 248,1 млн гривень податків більше, ніж за минулий рік

grafikЗа період від січня по листопад 2015 року місцеві бюджети Тернопільщини отримали 1,3 млрд гривень податкових платежів. Це на 248,1 млн гривень більшеніж за минулийрік.

Найбільш вагомим джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб, його питома вага в загальних надходженнях становить 55 відсотків. Загалом за одинадцять місяців поточного року до місцевого бюджету надійшло 732,3 млн гривень цього податку, що на 92,8 млн гривень більше прогнозного показника.

Серед інших надходжень громади Тернопільщини отримали також понад 152 млн грн акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Цей показник перевищив очікуваний на 2,7 млн гривень. Плати за землю надійшло 137 млн гривень, що на 18,1 млн гривень більше прогнозного показника. Збільшились надходження єдиного податку, якого спрямовано 188 млн гривень, що становить – 114,4%;  податку на прибуток підприємств – 40 млн гривень, що на 8,5 млн гривень більше очікуваного показника.

Крім того, місцеві бюджети нашої області  поповнились 15,4 млн гривень за рахунок плати  за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами та 14,6 млн гривень податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, інформує Головне управління ДФС у Тернопільській області.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.