Останні новини

Бюджети Тернопільщини отримали на 248,1 млн гривень податків більше, ніж за минулий рік

grafikЗа період від січня по листопад 2015 року місцеві бюджети Тернопільщини отримали 1,3 млрд гривень податкових платежів. Це на 248,1 млн гривень більшеніж за минулийрік.

Найбільш вагомим джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб, його питома вага в загальних надходженнях становить 55 відсотків. Загалом за одинадцять місяців поточного року до місцевого бюджету надійшло 732,3 млн гривень цього податку, що на 92,8 млн гривень більше прогнозного показника.

Серед інших надходжень громади Тернопільщини отримали також понад 152 млн грн акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Цей показник перевищив очікуваний на 2,7 млн гривень. Плати за землю надійшло 137 млн гривень, що на 18,1 млн гривень більше прогнозного показника. Збільшились надходження єдиного податку, якого спрямовано 188 млн гривень, що становить – 114,4%;  податку на прибуток підприємств – 40 млн гривень, що на 8,5 млн гривень більше очікуваного показника.

Крім того, місцеві бюджети нашої області  поповнились 15,4 млн гривень за рахунок плати  за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами та 14,6 млн гривень податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, інформує Головне управління ДФС у Тернопільській області.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...