Останні новини

Щоб не стояти у черзі є можливість онлайн заповнити документи на субсидії

subsydii 904Міністерство соціальної політики запустило електронну послугу, де кожен бажаючий може онлайн підготувати документи, щоб отримати субсидії й згодом подати у паперовому вигляді, або одразу заповнити документи в електронному вигляді.

Щоб підготувати документи для подання у паперовому вигляді заявник заповнює, зберігає та роздруковує заяву і декларацію. Роздруковані документи подаються за підписом заявника до місцевого органу соціального захисту населення.

Якщо ж заявник хоче подати документи у електронному вигляді, то потрібно заповнити та направити у електронному вигляді заяву та декларацію до місцевого органу соціального захисту населення.

Ознайомитися з інструкціями: як заповнити заяву та як заповнити декларацію можна на сайті https://subsidii.mlsp.gov.ua/, також за даним посиланням є можливість одразу ж подати дані документи.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...