Останні новини

Щоб не стояти у черзі є можливість онлайн заповнити документи на субсидії

subsydii 904Міністерство соціальної політики запустило електронну послугу, де кожен бажаючий може онлайн підготувати документи, щоб отримати субсидії й згодом подати у паперовому вигляді, або одразу заповнити документи в електронному вигляді.

Щоб підготувати документи для подання у паперовому вигляді заявник заповнює, зберігає та роздруковує заяву і декларацію. Роздруковані документи подаються за підписом заявника до місцевого органу соціального захисту населення.

Якщо ж заявник хоче подати документи у електронному вигляді, то потрібно заповнити та направити у електронному вигляді заяву та декларацію до місцевого органу соціального захисту населення.

Ознайомитися з інструкціями: як заповнити заяву та як заповнити декларацію можна на сайті https://subsidii.mlsp.gov.ua/, також за даним посиланням є можливість одразу ж подати дані документи.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".