Останні новини

Щоб не стояти у черзі є можливість онлайн заповнити документи на субсидії

subsydii 904Міністерство соціальної політики запустило електронну послугу, де кожен бажаючий може онлайн підготувати документи, щоб отримати субсидії й згодом подати у паперовому вигляді, або одразу заповнити документи в електронному вигляді.

Щоб підготувати документи для подання у паперовому вигляді заявник заповнює, зберігає та роздруковує заяву і декларацію. Роздруковані документи подаються за підписом заявника до місцевого органу соціального захисту населення.

Якщо ж заявник хоче подати документи у електронному вигляді, то потрібно заповнити та направити у електронному вигляді заяву та декларацію до місцевого органу соціального захисту населення.

Ознайомитися з інструкціями: як заповнити заяву та як заповнити декларацію можна на сайті https://subsidii.mlsp.gov.ua/, також за даним посиланням є можливість одразу ж подати дані документи.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...