Останні новини

У Тернополі консультують Фахівці Світового банку

energoefektyvnistФахівці Світового банку перебувають у Тернополі у рамках проекту «Україна - трансформаційне підвищення енергетичної ефективності у містах», який підтримується Ініціативою трансформаційного підвищення енергетичної ефективності в містах (СЕЕТІ) Програми допомоги в управлінні енергетичним сектором.

Групу фахівців банку очолив старший спеціаліст з питань енергетики пан Фенг Лю та консультанти компаній KommunalCredit з Австрії та EcoSys з України, повідомляє Тернопільська міська рада.

Старший спеціаліст з питань енергетики пан Фенг Лю розповів, що основна мета візиту - це продовження подальшої співпраці, обговорення основних принципів роботи та способів реалізації проекту з надання технічної допомоги Тернополю у створенні та введенні в дію енергетичної муніципальної компанії.

«Ми ще раз підтверджуємо наміри керівництва міста щодо проведення енергетичної модернізації Тернополя і вже наступного року у наших планах започаткувати роботу в місті комунальної енергосервісної компанії ECKO, - розповідає заступник міського голови Владислав Стемковський. - Наразі ми розуміємо, що споживаємо енергії набагато більше, ніж потрібно, проте для термодернізації усіх будівель міста необхідні значні кошти та ресурси. Як показав енергоаудит, який було проведено за методикою TRACE*, у першу чергу нам потрібно модернізовувати будівлі соціальної сфери».

Довідка.

Інструмент для швидкої оцінки енергетики міста (TRACE) надає для міст швидкий і простий спосіб оцінки їх енергоефективності, а також визначає пріоритет ключових секторів для майбутньої модернізації. У тому числі за такими секторами: будівлі, водопостачання та водовідведення, вуличне освітлення, тверді побутові відходи та теплопостачання.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".