Останні новини

У Тернополі консультують Фахівці Світового банку

energoefektyvnistФахівці Світового банку перебувають у Тернополі у рамках проекту «Україна - трансформаційне підвищення енергетичної ефективності у містах», який підтримується Ініціативою трансформаційного підвищення енергетичної ефективності в містах (СЕЕТІ) Програми допомоги в управлінні енергетичним сектором.

Групу фахівців банку очолив старший спеціаліст з питань енергетики пан Фенг Лю та консультанти компаній KommunalCredit з Австрії та EcoSys з України, повідомляє Тернопільська міська рада.

Старший спеціаліст з питань енергетики пан Фенг Лю розповів, що основна мета візиту - це продовження подальшої співпраці, обговорення основних принципів роботи та способів реалізації проекту з надання технічної допомоги Тернополю у створенні та введенні в дію енергетичної муніципальної компанії.

«Ми ще раз підтверджуємо наміри керівництва міста щодо проведення енергетичної модернізації Тернополя і вже наступного року у наших планах започаткувати роботу в місті комунальної енергосервісної компанії ECKO, - розповідає заступник міського голови Владислав Стемковський. - Наразі ми розуміємо, що споживаємо енергії набагато більше, ніж потрібно, проте для термодернізації усіх будівель міста необхідні значні кошти та ресурси. Як показав енергоаудит, який було проведено за методикою TRACE*, у першу чергу нам потрібно модернізовувати будівлі соціальної сфери».

Довідка.

Інструмент для швидкої оцінки енергетики міста (TRACE) надає для міст швидкий і простий спосіб оцінки їх енергоефективності, а також визначає пріоритет ключових секторів для майбутньої модернізації. У тому числі за такими секторами: будівлі, водопостачання та водовідведення, вуличне освітлення, тверді побутові відходи та теплопостачання.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...