Останні новини

Підприємці Тернопільщини підтримують спрощену систему оподаткування

sproshena systema5814 грудня близько двох сотень підприємців з Тернопільщини пікетували обласну державну адміністрацію, вчора наші підприємці взяли участь у акції за збереження спрощеної системи оподаткування під стінами  Верховної Ради України.

17 грудня  уряд мав намір  проштовхнути податкову реформу. Податкова   реформа – один із найпотужніших інструментів економічної та інвестиційної політики. Але невдала податкова реформа може законсервувати тіньову економіку та зберегти існуючий олігархічний лад. Прийняття законопроекту «Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні» N3630 призведе до ліквідації значної частини бізнесу, вивозу його за кордон або переходу в тінь, оскільки:

-буде знищено спрощену систему оподаткування для юридичних осіб та малих експортерів; 

-збільшаться в десятеро побори з малих підприємців-платників єдиного податку;     

-будуть «поставленні на коліна» с/г виробник через ліквідацію спецрежиму ПДВ для аграріїв;

-підвищаться ставки в 1,5 рази податку на нерухомість;                                            

-будуть скасовані пільги для промисловості, які сьогодні дають хоч крихту можливості пережити «економічну зиму».                            

zhinochka7«Українські підприємці під стінами Верховної Ради відстоюють своє право на існування. Адже сьогодні вирішується доля не тільки підприємництва – вирішується доля всієї України! Збережемо спрощену систему оподаткування – збережемо  малий і середній бізнес - збережемо Україну!»,- висловлює свою позицію Голова ТОГО «Підприємці Галичини», член ВО малого та середнього бізнесу «Фортеця» Ольга Шахін.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...