Останні новини

У Тернополі відкриють центр підтримки підприємництва

cppУ майбутньому Тернопіль стане одним із 15 міст України, де відкриють центр допомоги бізнесу. На це іноземці дадуть 55 млн євро.

Такі центри відкриють завдяки підписаному міністром економічного розвитку і торгівлі України Айварасом  Абромавічусом  і Комісаром ЄС з питань європейської політики сусідства, розширення та переговорів Йоганнесом Гансом  Меморандуму про взаєморозуміння щодо програми ЄС з підтримки малого та середнього бізнесу в Україні.

Документ дасть можливість бізнесу Тернопілля претендувати на частину грошей, які  буде надано Україні в рамках програми технічної допомоги EU SURE з бюджетом у 55 млн євро.

За словами влади, ця програма дозволить створити 15 центрів підтримки малого та середнього бізнесу у 15-ти регіонах країни, у яких місцеві й міжнародні консультанти допомагатимуть бізнесу ставати більш конкурентним, знаходити ринки збуту, користатися можливостями зони вільної торгівлі з ЄС.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».