Останні новини

У Тернополі відкриють центр підтримки підприємництва

cppУ майбутньому Тернопіль стане одним із 15 міст України, де відкриють центр допомоги бізнесу. На це іноземці дадуть 55 млн євро.

Такі центри відкриють завдяки підписаному міністром економічного розвитку і торгівлі України Айварасом  Абромавічусом  і Комісаром ЄС з питань європейської політики сусідства, розширення та переговорів Йоганнесом Гансом  Меморандуму про взаєморозуміння щодо програми ЄС з підтримки малого та середнього бізнесу в Україні.

Документ дасть можливість бізнесу Тернопілля претендувати на частину грошей, які  буде надано Україні в рамках програми технічної допомоги EU SURE з бюджетом у 55 млн євро.

За словами влади, ця програма дозволить створити 15 центрів підтримки малого та середнього бізнесу у 15-ти регіонах країни, у яких місцеві й міжнародні консультанти допомагатимуть бізнесу ставати більш конкурентним, знаходити ринки збуту, користатися можливостями зони вільної торгівлі з ЄС.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...