Останні новини

Зроби бізнес успішним

MBS TM3Експерти Громадської  Школи Бізнесу вперше у Тернополі проведуть ексклюзивну консультаційну програму зі стратегії та маркетингу MBS – Make Business Successful.

За програмою, автором якої є директор Школи Руслан Бельтюков, підприємці навчаються уже 3 роки. За цей час випускниками стали більше 180 осіб.

Досі навчання в межах MBS відбувалося у Львові та Києві. Оскільки кількість заявок від підприємців з інших міст щоразу зростає, вирішили стартувати з програмою у Тернополі. Перше заняття  тут відбудеться 25 лютого.

Мета MBS – допомогти власникові розробити унікальну концепцію бізнесу. Зрозуміти, як власникові розвивати бізнес, куди рухатися та для чого. І головне – яку цінність його бізнес несе клієнтам та суспільству загалом. Робота в групі побудована так, щоб учасники переоцінили всю свою попередню діяльність та навчилися мислити та приймати рішення стратегічно.

Навчання триває від 8  до 12 тижнів і складається з чотирьох основних модулів. Це – концепція та стратегія бізнесу, маркетинг, лідерство та управління персоналом, фінанси та план розвитку бізнесу. Для кожного з учасників передбачено вісім навчальних днів по вісім робочих годин кожний. Після завершення програми відбувається захист впровадження стратегічних змін на підприємстві учасника програми.

Цільова аудиторія програми – керуючі власники бізнесу та підприємці з діючим бізнесом від одного року. Програма не призначена для осіб, які є найманими керівниками і для яких стратегічний розвиток компанії – не першочерговий.

Деталі можна переглянутися за посиланням: http://bc-club.org.ua/MBS_ternopil_2016

Довідка:

Громадська Школа Бізнесу – перша бізнес-школа України для керівників та власників малого підприємництва, заснована у 2012 році. Серед основних продуктів школи – програми МВА Executive Management, MBS (Make Business Successful), Growing Pains (діагностика бізнесу) та можливості індивідуальних консультацій.

ГО «Клуб ділових людей»

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail В погожу днину, 12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали  на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Покрови Пресвятої...
Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...