Останні новини

Зроби бізнес успішним

MBS TM3Експерти Громадської  Школи Бізнесу вперше у Тернополі проведуть ексклюзивну консультаційну програму зі стратегії та маркетингу MBS – Make Business Successful.

За програмою, автором якої є директор Школи Руслан Бельтюков, підприємці навчаються уже 3 роки. За цей час випускниками стали більше 180 осіб.

Досі навчання в межах MBS відбувалося у Львові та Києві. Оскільки кількість заявок від підприємців з інших міст щоразу зростає, вирішили стартувати з програмою у Тернополі. Перше заняття  тут відбудеться 25 лютого.

Мета MBS – допомогти власникові розробити унікальну концепцію бізнесу. Зрозуміти, як власникові розвивати бізнес, куди рухатися та для чого. І головне – яку цінність його бізнес несе клієнтам та суспільству загалом. Робота в групі побудована так, щоб учасники переоцінили всю свою попередню діяльність та навчилися мислити та приймати рішення стратегічно.

Навчання триває від 8  до 12 тижнів і складається з чотирьох основних модулів. Це – концепція та стратегія бізнесу, маркетинг, лідерство та управління персоналом, фінанси та план розвитку бізнесу. Для кожного з учасників передбачено вісім навчальних днів по вісім робочих годин кожний. Після завершення програми відбувається захист впровадження стратегічних змін на підприємстві учасника програми.

Цільова аудиторія програми – керуючі власники бізнесу та підприємці з діючим бізнесом від одного року. Програма не призначена для осіб, які є найманими керівниками і для яких стратегічний розвиток компанії – не першочерговий.

Деталі можна переглянутися за посиланням: http://bc-club.org.ua/MBS_ternopil_2016

Довідка:

Громадська Школа Бізнесу – перша бізнес-школа України для керівників та власників малого підприємництва, заснована у 2012 році. Серед основних продуктів школи – програми МВА Executive Management, MBS (Make Business Successful), Growing Pains (діагностика бізнесу) та можливості індивідуальних консультацій.

ГО «Клуб ділових людей»

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…