Останні новини

Акциз на цигарки знову зросте

sygarety6

Верховна Рада розгляне законопроект про підвищення акцизних ставок на сигарети до 15%. Крім того, урядовці хочуть скасувати норму  про мінімальні роздрібні ціни. Про це повідомила під час засідання уряду міністр фінансів Наталія Яресько, пише «Інтерфакс-Україна».

Чиновники пропонують підвищити адвалорну ставку (фіксована відсоткова ставка від вартості товару) з 12% до 15%, але при цьому відмовитись від встановлення мінімальних роздрібних цін. 

«Впровадження мінімальних роздрібних цін суперечить законодавству ЄС. Ми отримали лист від місії ЄС, де вони чітко говорять, що це не збігається з нашою відповідальністю за угодою про асоціацію», - пояснила Наталія Яресько.

Звернемо увагу, що з 1 січня 2016 року в Україні вже збільшили розміри акцизів на сигарети, пиво і лікеро-горілчані вироби. Відповідні зміни були закладені у зміни до Податкового кодексу. Зокрема, акциз на сигарети зріс на 40% - до 318,26 грн за 1 тис штук. На пиво - удвічі, до 2,48 грн за літр.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".