Останні новини

Українці не п'ють російської горілки

rus alkogolЕкспорт російської горілки і лікеро-горілчаних виробів впав у 2015 році в грошовому і натуральному вираженні більш ніж на 40%.

Про це повідомляє "Коммерсант" з посиланням на дані митної статистики.

Обсяги поставок в Україну впали майже у три рази. Крім того, західні компанії в умовах санкцій стали насторожено ставитися до продукції з Росії.

У 2015 році, з Росії за кордон було поставлено горілки і ЛГВ на суму 111,9 млн доларів, що на 40,2% менше, ніж було експортовано в 2014 році (187,1 млн доларів).

Фізичні обсяги експорту за рік впали приблизно на 42%, до 4,35 млн дал, що є найнижчим показником після 2005 року (видання посилається на розрахунки Центру вивчення федерального і регіонального ринків алкоголю).

До анексії Криму Росією і початку конфлікту на сході Україна була одним з найбільших ринків для російської горілки: у 2013 році її було завезено в країну на суму 38,6 млн доларів.

Однак уже в 2014 році обсяг експорту впав до 12,2 млн доларів, а за підсумками 2015 року експорт зменшився ще в три рази - до 3,87 млн доларів.

"Крім України, де зараз практично перестали продавати російську горілку, були слабкі результати в Азербайджані через девальвацію маната", - розповів топ-менеджер великої горілчаної компанії.

Експорт горілки і ЛГВ в Азербайджан скоротився в два рази - з 10,56 млн доларів до 5,3 млн доларів.

На перше місце в російському експорті горілки і ЛГВ за підсумками 2015 року вийшла Великобританія (понад 22,53 млн дол), другим за обсягом став ринок Німеччини (22,41 млн дол), третім - ринок Латвії (11,84 млн дол).

Однак у порівнянні з 2014 роком всі ці ринки показали значне зниження обсягів закупівель російської горілки і ЛГВ.Падіння становило більше 35, 14 і 28,6% відповідно.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...