Останні новини

У 2016 році соціальні стандарти зростуть

groshi58Щоб компенсувати зростання цін і тарифів соціальні стандарти обіцяють підвищити.

На цьому наголосив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк під час «Години запитань до Уряду» в п'ятницю, передає прес-служба Кабінету міністрів.

«У поточному році в першу чергу необхідно зберегти цінову стабільність. Тобто для нас якір інфляції - це те, за що повинен відповідати Кабінет міністрів -12%», - сказав глава уряду.

Яценюк зазначив, що об'єктивно рівень інфляції прив'язаний до десятка параметрів.

«Перше і основне - це курс національної грошової одиниці. І я сподіваюся, що Національний банк буде робити все для того, щоби в країні була валютно-курсова стабільність», - сказав він.

«Але щоби Національному банку це вдалося зробити, нам необхідно знаходитися  в програмі з нашими західними партнерами, в тому числі в програмі з Міжнародним валютним фондом», - наголосив прем'єр.

«Зараз на даному етапі у нас додаткового ресурсу немає. У зв’язку з суттєвим падінням цін на нафту, у зв'язку з суттєвим обвалом світових цін на основні експортні позиції України нам буде дуже-дуже складно виконати державний бюджет», - сказав Арсеній.

«Як і в минулому році, заявляю: якщо виконання державного бюджету буде краще ніж ми очікували, це означає, що ці кошти ми направимо на соціальні виплати», - заявив Яценюк.

Як відомо, у 2015 році соціальні стандарти в Україні з першого вересня зросли від 13 до 18%. При цьому рівень інфляції минулого року становив 42%. Про це пише «Економічна правда».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».