Останні новини

З приходом весни українців чекає підвищення тарифів на електроенергію

lampochka rukyЗ приходом 1 березня українців чекає чергове підвищення тарифів на електроенергію. Протягом 2016-го року ціна на електроенергію зростатиме двічі.

Поетапне підвищення тарифів на електроенергію для населення запроваджено Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) постановою від 22.02.2015 за №220.

Так, вартість електроенергії подорожчає приблизно на 20%. Для міських жителів, в тому числі при наявності електроплит в будинку тарифи будуть такими:

- при споживанні до 100 кВт/год на місяць — 0,57 гpн (зараз 45,6 кoпеек);

- при споживанні від 100 до 600 кВт/год в місяць — 0,99 гpн (зараз 78,9 кoпек);

- при споживанні більшe 600 кВт/год в місяць — 1,56 гpн (зараз 1,479 гpн).

Для жителів сільської місцевості тарифи будуть такими ж, але з однією відмінністю: тариф 0,57 грн буде дійсний при споживанні до 150 кВт/год на місяць.

Такі ціни будуть дійсні до 31 серпня. З 1 вересня українців чекає черговий етап подорожчання електрики.

Нагадаймо, починаючи з 1 квітня 2015 року, державний регулятор вирішив піднімати тарифи для населення в п’ять етапів протягом двох років.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…