Останні новини

Іноземна компанія відкриває представництво в Тернополі

woodЗакордонна компанія «Вуд Конекшн» невдовзі активізує діяльність у Тернополі. Днями відбулася зустріч голови облдержадміністрації Степана Барни з представниками  компанії, на якій обговорили всі актуальні питання стосовно розміщення й функціонування деревообробної фабрики у нашому краї.

«Певні обставини, що склалися спонукали підприємство шукати інші ринки збуту, де можна було б почуватися комфортніше, — розповідає представник ТОВ «Вуд Конекшн» Юрій Слободянюк. — Вибір припав на Україну, адже тут, насамперед, є необхідна для виробництва сировина — дуб, ясен, бук. У Тернопільській області, зокрема, також у наявності є й необхідна робоча сила».

«Вуд Конекшн» являє собою цілу мережу фабрик — одна материнська і багато дочірних. У багатьох країнах компанія має своє представництво і дилерів, які забезпечують гарантований збут. Підприємство планує випуск нової для українського ринку продукції — підлоги з натурального дерева, виробленої за спеціальною, новітньою технологією. А також виготовлення стільниць з натурального дерева, сходів, різного роду заготовок з твердих порід деревини.

Продаж готової продукції — як на експорт, так і на український ринок. У першу чергу, здійснюватиметься експорт з метою виконання вже укладених контрактів на постачання продукції в основному до Данії та інших країн Західної Європи.

Загальна вартість обладнання фабрики, що буде переслане сюди — близько 3 мільйонів євро. Місце, де пропонується розмістити виробництво, що не супроводжуватиметься надмірним шумом (як запевняють представники компанії), розташоване у промисловій зоні міста. Реєстрація фабрики планується в Тернополі. Кількість робочих місць — приблизно 70. Робота відбуватиметься в одну зміну, зарплата в середньому становитиме близько 5 тисяч гривень.

«ТОВ «Вуд Конекшн» планує залучити до виробництва більше жінок, адже вони ретельні та акуратні при виконанні даної роботу, — стверджує представник компанії Лариса Слободянюк. — Попередньо планується, що перша переробка сировини стартуватиме вже за два-три місяці». 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...