Останні новини

Іноземна компанія відкриває представництво в Тернополі

woodЗакордонна компанія «Вуд Конекшн» невдовзі активізує діяльність у Тернополі. Днями відбулася зустріч голови облдержадміністрації Степана Барни з представниками  компанії, на якій обговорили всі актуальні питання стосовно розміщення й функціонування деревообробної фабрики у нашому краї.

«Певні обставини, що склалися спонукали підприємство шукати інші ринки збуту, де можна було б почуватися комфортніше, — розповідає представник ТОВ «Вуд Конекшн» Юрій Слободянюк. — Вибір припав на Україну, адже тут, насамперед, є необхідна для виробництва сировина — дуб, ясен, бук. У Тернопільській області, зокрема, також у наявності є й необхідна робоча сила».

«Вуд Конекшн» являє собою цілу мережу фабрик — одна материнська і багато дочірних. У багатьох країнах компанія має своє представництво і дилерів, які забезпечують гарантований збут. Підприємство планує випуск нової для українського ринку продукції — підлоги з натурального дерева, виробленої за спеціальною, новітньою технологією. А також виготовлення стільниць з натурального дерева, сходів, різного роду заготовок з твердих порід деревини.

Продаж готової продукції — як на експорт, так і на український ринок. У першу чергу, здійснюватиметься експорт з метою виконання вже укладених контрактів на постачання продукції в основному до Данії та інших країн Західної Європи.

Загальна вартість обладнання фабрики, що буде переслане сюди — близько 3 мільйонів євро. Місце, де пропонується розмістити виробництво, що не супроводжуватиметься надмірним шумом (як запевняють представники компанії), розташоване у промисловій зоні міста. Реєстрація фабрики планується в Тернополі. Кількість робочих місць — приблизно 70. Робота відбуватиметься в одну зміну, зарплата в середньому становитиме близько 5 тисяч гривень.

«ТОВ «Вуд Конекшн» планує залучити до виробництва більше жінок, адже вони ретельні та акуратні при виконанні даної роботу, — стверджує представник компанії Лариса Слободянюк. — Попередньо планується, що перша переробка сировини стартуватиме вже за два-три місяці». 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...