Останні новини

Про зовнішньоекономічну діяльність Тернопільського регіону

globusЗ початку 2016 року зовнішньоекономічні операції учасниками ЗЕД Тернопільщини проводились з торговельними партнерами із 54 країн світу. Про це пише відділ організації Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Перші позиції займають Польща (58,4% від усього товарообігу), Німеччина (6,4%), Італія (3,9%), Росія (2,9%) та Швейцарія (2,8%).

У географічному розрізі найбільше товарів в область надійшло з Польщі (49,6% від усього імпорту), Німеччини (11%), Великобританії (4,3%), Італії (3,9%) та Угорщини (1,5%).

Експорт товарів здебільшого здійснювався до країн Європейського співтовариства, найбільше до Польщі (69,9% від усього експорту) Литви (5,2%), Італії (3,9%) та до країн учасниць Співдружності Незалежних Держав, зокрема до Білорусії (1,9%) та Молдови (1,1%).

Відтак загальний товарообіг області склав 74,89 млн дол. США, з яких імпорт 38,85 млн дол. США та експорт – 36,05 млн дол. США.

Водночас оформлено 3086 митних декларацій, зокрема, 1300 – в митному режимі імпорту, 1059 – в митному режимі експорту та 727 – в інших митних режимах.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".