Останні новини

Про зовнішньоекономічну діяльність Тернопільського регіону

globusЗ початку 2016 року зовнішньоекономічні операції учасниками ЗЕД Тернопільщини проводились з торговельними партнерами із 54 країн світу. Про це пише відділ організації Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Перші позиції займають Польща (58,4% від усього товарообігу), Німеччина (6,4%), Італія (3,9%), Росія (2,9%) та Швейцарія (2,8%).

У географічному розрізі найбільше товарів в область надійшло з Польщі (49,6% від усього імпорту), Німеччини (11%), Великобританії (4,3%), Італії (3,9%) та Угорщини (1,5%).

Експорт товарів здебільшого здійснювався до країн Європейського співтовариства, найбільше до Польщі (69,9% від усього експорту) Литви (5,2%), Італії (3,9%) та до країн учасниць Співдружності Незалежних Держав, зокрема до Білорусії (1,9%) та Молдови (1,1%).

Відтак загальний товарообіг області склав 74,89 млн дол. США, з яких імпорт 38,85 млн дол. США та експорт – 36,05 млн дол. США.

Водночас оформлено 3086 митних декларацій, зокрема, 1300 – в митному режимі імпорту, 1059 – в митному режимі експорту та 727 – в інших митних режимах.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...