Останні новини

Продукція оборонного призначення звільняється від оподаткування

oboronaВідповідно до п. 20 ч. 1 ст. 282 Митного кодексу України та п. 32 підр. 2 розд. XX Податкового кодексу України звільняється від оподаткування ввізним митом та податком на додану вартість продукція оборонного призначення, визначена такою

згідно з п. 9 ст. 1 Закону України «Про державне оборонне замовлення», що класифікується за наведеними у цих положеннях товарними групами, позиціями та підкатегоріями згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (далі – УКТЗЕД) при ввезенні її на митну територію України та постачанні на митній території України.

Пунктом 4¹ розд. XXI Митного кодексу України та п. 32 підр. 2 розд. XX Податкового кодексу України визначено товари, які звільняються від оподаткування ввізним митом та податком на додану вартість на період проведення антитерористичної операції та (або) запровадження воєнного стану (спеціальні засоби індивідуального захисту, що класифікуються у відповідних товарних під категоріях; відповідні лікарські засоби та медичні вироби тощо).

Для здійснення митного оформлення спеціальних засобів індивідуального захисту, бронежилетів, ниток та тканин для виготовлення бронежилетів зі звільненням від оподаткування ввізним митом та податком на додану вартість в документах, які подаються до митного оформлення, має бути підтвердження, що вказані товари ввозяться на митну територію України для правоохоронних органів, Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, інших суб’єктів, що здійснюють боротьбу з тероризмом відповідно до закону для використання в оборонних цілях при проведенні антитерористичної операції та/або при запровадженні воєнного стану.

Поряд з цим, відповідно до п. 41 розд. XXI Митного кодексу України та п. 32 підр. 2 розд. XX Податкового кодексу України, обсяги ввезення лікарських засобів та медичних виробів відповідно до п.п. «в» п. 193.1 ст. 193 Податкового кодексу України, а також перелік та обсяги ввезення лікарських засобів та медичних виробів без їх державної реєстрації та дозвільних документів визначаються Кабінетом Міністрів України. Таким чином, оскільки перелік та обсяги ввезення лікарських засобів та медичних виробів без їх державної реєстрації та дозвільних документів щодо можливості їх ввезення, Кабінетом Міністрів України на сьогодні не визначені, такі товари не звільняються від оподаткування ввізним митом та податком на додану вартість.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…