Останні новини

Фахівці запропонували вирішення актуальних проблем нашого міста на шляху до енергоефективності

energoefectyvnist Ternopil22У рамках програми «Енергетична трансформація українських міст»фахівці центрального офісу Світового Банку із Вашингтону перебувають із офіційним робочим візитом у Тернополі.

Спеціалісти Світового Банку провели завершальний консультаційний семінар даної програми, під час якого надали об’єктивну оцінку ефективності використання енергетичних ресурсів житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури Тернополя, а також запропонували шляхи вирішення актуальних проблем міста на шляху до енергоефективності. Інформує Тернопільська міська рада.

Проект Світового банку «Енергетична трансформація українських міст» розпочався у листопаді 2014 року, коли дана організація обрала три міста в Україні - Київ, Кам’янець-Подільськ та Тернопіль, які, на їх думку, найбільш готові до впровадження нових технологій енергозбереження. За кошти банку іноземні фахівці проводили енергоаудит об’єктів житлово-комунального та соціального фонду міста, проаналізували енергетичний потенціал Тернополя та визначили пріоритетні напрямки термомодернізації. Проект завершився наприкінці 2015 року і, згідно з висновками Світового банку, вони продовжили співпрацю надалі лише із Тернополем.

Представники банку впродовж півтора року проводили енергоаудит у шістьох секторах Тернополя - це поводження з твердими побутовими відходами, водо- та теплопостачання, обстежували громадські будівлі, вуличне освітлення та транспорт. Свій бізнес-план для міста вони представили на основі отриманих даних. Наступними кроками у роботі міської ради буде перехід до впровадження енергоефективних заходів у Тернополі, зокрема термомодернізації дитсадків, шкіл, лікарень.

Як зазначає міський голова Сергій Надал, сьогодні є усі передумови, щоб поступово розпочинати термомодернізацію у закладах бюджетної сфери. Відтак, повна термомодернізація таких закладів дасть можливість одночасно зменшити споживання тепла та підвищити якість послуг.

Energo efect Tern93

«Енергоефективність та енергозбереження є пріоритетним для міста. Саме тому дякую представникам Світового Банку, які надають технічну підтримку Тернополю на шляху до енергоефективності», - зазначив очільник Тернополя Сергій Надал.

 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".