Останні новини

Фахівці запропонували вирішення актуальних проблем нашого міста на шляху до енергоефективності

energoefectyvnist Ternopil22У рамках програми «Енергетична трансформація українських міст»фахівці центрального офісу Світового Банку із Вашингтону перебувають із офіційним робочим візитом у Тернополі.

Спеціалісти Світового Банку провели завершальний консультаційний семінар даної програми, під час якого надали об’єктивну оцінку ефективності використання енергетичних ресурсів житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури Тернополя, а також запропонували шляхи вирішення актуальних проблем міста на шляху до енергоефективності. Інформує Тернопільська міська рада.

Проект Світового банку «Енергетична трансформація українських міст» розпочався у листопаді 2014 року, коли дана організація обрала три міста в Україні - Київ, Кам’янець-Подільськ та Тернопіль, які, на їх думку, найбільш готові до впровадження нових технологій енергозбереження. За кошти банку іноземні фахівці проводили енергоаудит об’єктів житлово-комунального та соціального фонду міста, проаналізували енергетичний потенціал Тернополя та визначили пріоритетні напрямки термомодернізації. Проект завершився наприкінці 2015 року і, згідно з висновками Світового банку, вони продовжили співпрацю надалі лише із Тернополем.

Представники банку впродовж півтора року проводили енергоаудит у шістьох секторах Тернополя - це поводження з твердими побутовими відходами, водо- та теплопостачання, обстежували громадські будівлі, вуличне освітлення та транспорт. Свій бізнес-план для міста вони представили на основі отриманих даних. Наступними кроками у роботі міської ради буде перехід до впровадження енергоефективних заходів у Тернополі, зокрема термомодернізації дитсадків, шкіл, лікарень.

Як зазначає міський голова Сергій Надал, сьогодні є усі передумови, щоб поступово розпочинати термомодернізацію у закладах бюджетної сфери. Відтак, повна термомодернізація таких закладів дасть можливість одночасно зменшити споживання тепла та підвищити якість послуг.

Energo efect Tern93

«Енергоефективність та енергозбереження є пріоритетним для міста. Саме тому дякую представникам Світового Банку, які надають технічну підтримку Тернополю на шляху до енергоефективності», - зазначив очільник Тернополя Сергій Надал.

 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...
Допоможіть врятувати життя!
П'ятниця, 08 листопада 2019
Thumbnail Друзі, сьогодні проситиму допомоги! Не для себе, а для однокласника, а точніше його маленької дитини! А чужих дітей не буває!
Thumbnail З 5 по 8 листопада у Тернополі відбудуться змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки».
Thumbnail Друзі, родичі, знайомі і просто не байдужі люди, Олі дуже потрібна ваша допомога. У єдиної донечки - гостра лімфобластна лейкемія. Вона зараз проходить хіміотерапію у відділенні інтенсивної терапії в Києві,...
Thumbnail Вакансії машиніста шпрединг-машини, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників запропонувало ТОВ «Вінісан» безробітним тернополянам під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі...