Останні новини

Депутати Тернопільщини обговорять зміни до бюджету

groshi11131 березня 2016 року об 11.00 годині в кабінеті №532 адмінбудинку Тернопільської обласної ради відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету.

До уваги депутатів пропонуються наступні питання:

1. Проект № 40. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2015 рік.       

2. Проект № 41 «Про внесення змін до обласного бюджету  на 2016 рік».       

3. Проект № 42 «Про списання бюджетних позичок».

4. Проект № 43 «Про погодження пропозицій щодо переліку природоохоронних заходів, фінансування яких буде здійснюватись у 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету».

5. Проект № 44 «Про проект змін до обласної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки».

6. Проект №45 «Про внесення змін до програми підтримки фінансово-господарської діяльності підприємств та установ спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області на 2014-2016 роки».

7. Проект №46 «Про розгляд листів, звернень депутатів, голів районних рад та райдержадміністрацій, міських, селищних, сільських голів, керівників установ, організацій».

За інформацією Тернопільської обласної ради

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...