Останні новини

Депутати Тернопільщини обговорять зміни до бюджету

groshi11131 березня 2016 року об 11.00 годині в кабінеті №532 адмінбудинку Тернопільської обласної ради відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету.

До уваги депутатів пропонуються наступні питання:

1. Проект № 40. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2015 рік.       

2. Проект № 41 «Про внесення змін до обласного бюджету  на 2016 рік».       

3. Проект № 42 «Про списання бюджетних позичок».

4. Проект № 43 «Про погодження пропозицій щодо переліку природоохоронних заходів, фінансування яких буде здійснюватись у 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету».

5. Проект № 44 «Про проект змін до обласної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки».

6. Проект №45 «Про внесення змін до програми підтримки фінансово-господарської діяльності підприємств та установ спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області на 2014-2016 роки».

7. Проект №46 «Про розгляд листів, звернень депутатів, голів районних рад та райдержадміністрацій, міських, селищних, сільських голів, керівників установ, організацій».

За інформацією Тернопільської обласної ради

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.