Останні новини

Депутат Білан розкрадає та знищує державне підприємство?

Taras BilanВиконуючий обов`язки директора Тернопільського державного науково-технічного підприємства «Промінь», він же депутат Тернопільської міської ради, Тарас Білан вирішив довести очолювану установу «до ручки».

Приміром 13 березня 2016 року на сторінці пана Білана в соціальній мережі «Фейсбук» з`явилось оголошення про продаж ним автомобіля «Газ- 66»  за 80 тисяч гривень.

facbook Bilan

Як  нам стало відомо, ця машина ще донедавна благополучно рахувалася  на балансі КБ «Промінь» і знаходилася в доброму технічному стані. Проте пан депутат, шляхом підписання фіктивних актів, зробив з авто купу металолому і тепер майже новий «газончик» стоїть на подвір`ї в народного обранця. Далі більше: від реалізації своєї  продукції підприємство отримало 650 тис. гривень, проте замість того, щоб заплатити податки та погасити борги  по зарплаті людям, «чесний» Білан перевів всю суму в готівку і невідомо куди її витратив. За свідченнями працівників,  саме по вині  депутата на підприємстві згорів вантажний кран вартістю понад 300 тисяч гривень, а це у наш майже військовий час на оборонному підприємстві називається шкідництво. Сам же  пан Білан у всіх цих процесах вбачає диверсію російських спецслужб, про що цілком серйозно розповідає першим особам Тернопільської ОДА. Про розумові здібності та фаховість керівника КБ говорить «шедевральний» документ, що має дві назви і який ми подаємо нашим читачам для ознайомлення.

Промінь

 

На жаль, все це відбувається не на приватній фірмі, а на державному стратегічному  підприємстві в часи, коли в країні важка економічна криза і бойові дії на Сході.

Маємо надію, що після нашої публікації правоохоронці  звернуть більш прискіпливу  увагу до цього народного обранця. Зі свого боку найближчим часом надамо читачам на ознайомлення і інші документи щодо «бурхливої» діяльності Тараса Білана.

За інформацією Михайла Кравця

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".