Останні новини

Депутат Білан розкрадає та знищує державне підприємство?

Taras BilanВиконуючий обов`язки директора Тернопільського державного науково-технічного підприємства «Промінь», він же депутат Тернопільської міської ради, Тарас Білан вирішив довести очолювану установу «до ручки».

Приміром 13 березня 2016 року на сторінці пана Білана в соціальній мережі «Фейсбук» з`явилось оголошення про продаж ним автомобіля «Газ- 66»  за 80 тисяч гривень.

facbook Bilan

Як  нам стало відомо, ця машина ще донедавна благополучно рахувалася  на балансі КБ «Промінь» і знаходилася в доброму технічному стані. Проте пан депутат, шляхом підписання фіктивних актів, зробив з авто купу металолому і тепер майже новий «газончик» стоїть на подвір`ї в народного обранця. Далі більше: від реалізації своєї  продукції підприємство отримало 650 тис. гривень, проте замість того, щоб заплатити податки та погасити борги  по зарплаті людям, «чесний» Білан перевів всю суму в готівку і невідомо куди її витратив. За свідченнями працівників,  саме по вині  депутата на підприємстві згорів вантажний кран вартістю понад 300 тисяч гривень, а це у наш майже військовий час на оборонному підприємстві називається шкідництво. Сам же  пан Білан у всіх цих процесах вбачає диверсію російських спецслужб, про що цілком серйозно розповідає першим особам Тернопільської ОДА. Про розумові здібності та фаховість керівника КБ говорить «шедевральний» документ, що має дві назви і який ми подаємо нашим читачам для ознайомлення.

Промінь

 

На жаль, все це відбувається не на приватній фірмі, а на державному стратегічному  підприємстві в часи, коли в країні важка економічна криза і бойові дії на Сході.

Маємо надію, що після нашої публікації правоохоронці  звернуть більш прискіпливу  увагу до цього народного обранця. Зі свого боку найближчим часом надамо читачам на ознайомлення і інші документи щодо «бурхливої» діяльності Тараса Білана.

За інформацією Михайла Кравця

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...