Останні новини

Обсяг виробництва промислової продукції збільшився

На Тернопільщині за підсумками роботи у І кварталу 2016 року обсяг виробництва промислової продукції збільшився на 6%, що на 2,3 відсоткових пункти вище ніж у державі (7 місце серед регіонів України).

Про це повідомили у департаменті економічного розвитку та торгівлі ТОДА..

"Обсяги виробництва продукції збільшено промисловими підприємствами наступних галузей: добувної (+60,6%), текстильної (+44,1%), з виробництва виробів із деревини, паперу та поліграфії (+46,5%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (+91,2%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів (+22,4%), машинобудування (+4,3%)", - наголосила Галина Воляник.

Одночасно за підсумками січня-лютого 2016 року промисловим комплексом області досягнуто зростання обсягів реалізації продукції на 45,2% до 2,3 млрд гривень. Водночас у 5 районах продовжується спад обсягів реалізації промислової продукції, зокрема: у Гусятинському (на 73,7%), Чортківському (на 25%), Бережанському (на 34,9%), Бучацькому (на 37,3%) та Шумському (на 11,7%).

Усіма категоріями господарств аграрної сфери у січні-березні 2016 року збільшилось виробництво молока до 64,4 тис. тонн (+0,2%, 8 місце серед регіонів України), яєць до 122,8 млн штук (+4,7%, 4 місце серед регіонів держави), у тому числі в аграрних підприємствах зросло виробництво молока на 14,2%, яєць – 8,7%.

Поголів’я свиней у звітному періоді збільшилось на 2% і склало 436,1 тис. голів  (4 місце серед регіонів України).

Разом з цим, обсяг виробництва валової продукції сільського господарства у січні-березні 2016 року, в порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшився на 2,9% до 425,3 млн гривень (15 місце серед регіонів України).

У звітному періоді в агропідприємствах області виробництво м’яса скоротилось на 19,5% (20 місце серед регіонів держави). Позитивної динаміки досягнуто, лише у 3 районах області, разом з цим  значний спад допущено у Зборівському (на 74,3%), Бережанському (на 71,8%), Підволочиському (на 58%). Найменші обсяги виробництва м’яса зафіксовано у Бережанському (71 тонна), Козівському (931 тонна), Підволочиському (1153 тонн), Збаразькому (2261 тонна) районах.

Триває подальше скорочення поголів’я великої рогатої худоби на 3,9% до 172,5 тис голів, в тому числі і в агропідприємствах на 2,1%. Найбільше зменшилось поголів’я у Підгаєцькому (на 49,4%), Зборівському (на 36,4%), Чортківському (на 13,4%), Збаразькому (на 7,7%) районах. Найменша чисельність поголів’я великої рогатої худоби спостерігається у Густинському (3 гол.), Кременецькому (22 гол.), Підгаєцькому (83 гол.), Борщівському (151 гол.), Монастириському (254 гол.), Чортківському (680 гол) районах.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».