Останні новини

Обсяг виробництва промислової продукції збільшився

На Тернопільщині за підсумками роботи у І кварталу 2016 року обсяг виробництва промислової продукції збільшився на 6%, що на 2,3 відсоткових пункти вище ніж у державі (7 місце серед регіонів України).

Про це повідомили у департаменті економічного розвитку та торгівлі ТОДА..

"Обсяги виробництва продукції збільшено промисловими підприємствами наступних галузей: добувної (+60,6%), текстильної (+44,1%), з виробництва виробів із деревини, паперу та поліграфії (+46,5%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (+91,2%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів (+22,4%), машинобудування (+4,3%)", - наголосила Галина Воляник.

Одночасно за підсумками січня-лютого 2016 року промисловим комплексом області досягнуто зростання обсягів реалізації продукції на 45,2% до 2,3 млрд гривень. Водночас у 5 районах продовжується спад обсягів реалізації промислової продукції, зокрема: у Гусятинському (на 73,7%), Чортківському (на 25%), Бережанському (на 34,9%), Бучацькому (на 37,3%) та Шумському (на 11,7%).

Усіма категоріями господарств аграрної сфери у січні-березні 2016 року збільшилось виробництво молока до 64,4 тис. тонн (+0,2%, 8 місце серед регіонів України), яєць до 122,8 млн штук (+4,7%, 4 місце серед регіонів держави), у тому числі в аграрних підприємствах зросло виробництво молока на 14,2%, яєць – 8,7%.

Поголів’я свиней у звітному періоді збільшилось на 2% і склало 436,1 тис. голів  (4 місце серед регіонів України).

Разом з цим, обсяг виробництва валової продукції сільського господарства у січні-березні 2016 року, в порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшився на 2,9% до 425,3 млн гривень (15 місце серед регіонів України).

У звітному періоді в агропідприємствах області виробництво м’яса скоротилось на 19,5% (20 місце серед регіонів держави). Позитивної динаміки досягнуто, лише у 3 районах області, разом з цим  значний спад допущено у Зборівському (на 74,3%), Бережанському (на 71,8%), Підволочиському (на 58%). Найменші обсяги виробництва м’яса зафіксовано у Бережанському (71 тонна), Козівському (931 тонна), Підволочиському (1153 тонн), Збаразькому (2261 тонна) районах.

Триває подальше скорочення поголів’я великої рогатої худоби на 3,9% до 172,5 тис голів, в тому числі і в агропідприємствах на 2,1%. Найбільше зменшилось поголів’я у Підгаєцькому (на 49,4%), Зборівському (на 36,4%), Чортківському (на 13,4%), Збаразькому (на 7,7%) районах. Найменша чисельність поголів’я великої рогатої худоби спостерігається у Густинському (3 гол.), Кременецькому (22 гол.), Підгаєцькому (83 гол.), Борщівському (151 гол.), Монастириському (254 гол.), Чортківському (680 гол) районах.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...