Останні новини

Обсяг виробництва промислової продукції збільшився

На Тернопільщині за підсумками роботи у І кварталу 2016 року обсяг виробництва промислової продукції збільшився на 6%, що на 2,3 відсоткових пункти вище ніж у державі (7 місце серед регіонів України).

Про це повідомили у департаменті економічного розвитку та торгівлі ТОДА..

"Обсяги виробництва продукції збільшено промисловими підприємствами наступних галузей: добувної (+60,6%), текстильної (+44,1%), з виробництва виробів із деревини, паперу та поліграфії (+46,5%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (+91,2%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів (+22,4%), машинобудування (+4,3%)", - наголосила Галина Воляник.

Одночасно за підсумками січня-лютого 2016 року промисловим комплексом області досягнуто зростання обсягів реалізації продукції на 45,2% до 2,3 млрд гривень. Водночас у 5 районах продовжується спад обсягів реалізації промислової продукції, зокрема: у Гусятинському (на 73,7%), Чортківському (на 25%), Бережанському (на 34,9%), Бучацькому (на 37,3%) та Шумському (на 11,7%).

Усіма категоріями господарств аграрної сфери у січні-березні 2016 року збільшилось виробництво молока до 64,4 тис. тонн (+0,2%, 8 місце серед регіонів України), яєць до 122,8 млн штук (+4,7%, 4 місце серед регіонів держави), у тому числі в аграрних підприємствах зросло виробництво молока на 14,2%, яєць – 8,7%.

Поголів’я свиней у звітному періоді збільшилось на 2% і склало 436,1 тис. голів  (4 місце серед регіонів України).

Разом з цим, обсяг виробництва валової продукції сільського господарства у січні-березні 2016 року, в порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшився на 2,9% до 425,3 млн гривень (15 місце серед регіонів України).

У звітному періоді в агропідприємствах області виробництво м’яса скоротилось на 19,5% (20 місце серед регіонів держави). Позитивної динаміки досягнуто, лише у 3 районах області, разом з цим  значний спад допущено у Зборівському (на 74,3%), Бережанському (на 71,8%), Підволочиському (на 58%). Найменші обсяги виробництва м’яса зафіксовано у Бережанському (71 тонна), Козівському (931 тонна), Підволочиському (1153 тонн), Збаразькому (2261 тонна) районах.

Триває подальше скорочення поголів’я великої рогатої худоби на 3,9% до 172,5 тис голів, в тому числі і в агропідприємствах на 2,1%. Найбільше зменшилось поголів’я у Підгаєцькому (на 49,4%), Зборівському (на 36,4%), Чортківському (на 13,4%), Збаразькому (на 7,7%) районах. Найменша чисельність поголів’я великої рогатої худоби спостерігається у Густинському (3 гол.), Кременецькому (22 гол.), Підгаєцькому (83 гол.), Борщівському (151 гол.), Монастириському (254 гол.), Чортківському (680 гол) районах.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...