Останні новини

Тернопільська область - п’ята за темпами зростання промислового виробництва

promyslТернопільська область - п’ята за темпами зростання промислового виробництва - повідомляє прес-служба Тернопільської обласної державної адміністрації.

Розвиток промислового комплексу області протягом січня - травня 2015 року характеризується збільшенням обсягу виробництва та реалізації промислової продукції.

Індекс промислової продукції в Україні за січень–травень 2015 року склав 78,8%, Тернопільська область займає 5 рейтингове місце серед областей України. Про це повідомила директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва ОДА Галина Воляник під час наради з керівниками РДА у режимі скайп-конференції.

«За 5 місяців 2015 року промислові підприємства області реалізували  продукції на суму 4097 млн гривень, що більше на 40,3% у порівнянні з аналогічними показниками 2014 року, - продовжила вона. - Провідні місця за обсягами реалізації продукції займають Чортківський, Тернопільський, Гусятинський, Борщівський райони та м.Тернопіль. Середня кількість штатних працівників в промисловому секторі економіки області в січні-травні 2015 року склала 27364 особи, середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника становила 3019 грн. За січень-травень 2015 року  промислові підприємства області сплатили до державного бюджету 113,1 млн гривень, до місцевого - 59,3 млн гривень». 

Працювати над модернізацією діючих підприємств та відновленням недіючих, а також максимально сприяти розширенню ринків збуту промислової продукції місцевих підприємств – такі завдання поставили перед керівниками районів.

«Кожен голова РДА повинен налагодити співпрацю з керівниками підприємств, - говорить голова Степан Барна. – Це проявлятиметься у розробці чітких дій щодо покращення роботи підприємств. Також стосуватиметься напрацювань бізнес-пропозицій щодо відновлення недіючих підприємств. На підприємствах слід розробити картки експортної спроможності для розповсюдження серед потенційних торгівельних партнерів. Максимально при реалізації інвестиційних проектів і освоєнні коштів державного бюджету мають використовувати сировину та матеріали місцевого виробництва. Це дозволить сформувати бренд області, в результаті підвищуватиметься якість продукції та збільшуватимуться вкладення до бюджету області».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».