Останні новини

Тернопільська область - п’ята за темпами зростання промислового виробництва

promyslТернопільська область - п’ята за темпами зростання промислового виробництва - повідомляє прес-служба Тернопільської обласної державної адміністрації.

Розвиток промислового комплексу області протягом січня - травня 2015 року характеризується збільшенням обсягу виробництва та реалізації промислової продукції.

Індекс промислової продукції в Україні за січень–травень 2015 року склав 78,8%, Тернопільська область займає 5 рейтингове місце серед областей України. Про це повідомила директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва ОДА Галина Воляник під час наради з керівниками РДА у режимі скайп-конференції.

«За 5 місяців 2015 року промислові підприємства області реалізували  продукції на суму 4097 млн гривень, що більше на 40,3% у порівнянні з аналогічними показниками 2014 року, - продовжила вона. - Провідні місця за обсягами реалізації продукції займають Чортківський, Тернопільський, Гусятинський, Борщівський райони та м.Тернопіль. Середня кількість штатних працівників в промисловому секторі економіки області в січні-травні 2015 року склала 27364 особи, середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника становила 3019 грн. За січень-травень 2015 року  промислові підприємства області сплатили до державного бюджету 113,1 млн гривень, до місцевого - 59,3 млн гривень». 

Працювати над модернізацією діючих підприємств та відновленням недіючих, а також максимально сприяти розширенню ринків збуту промислової продукції місцевих підприємств – такі завдання поставили перед керівниками районів.

«Кожен голова РДА повинен налагодити співпрацю з керівниками підприємств, - говорить голова Степан Барна. – Це проявлятиметься у розробці чітких дій щодо покращення роботи підприємств. Також стосуватиметься напрацювань бізнес-пропозицій щодо відновлення недіючих підприємств. На підприємствах слід розробити картки експортної спроможності для розповсюдження серед потенційних торгівельних партнерів. Максимально при реалізації інвестиційних проектів і освоєнні коштів державного бюджету мають використовувати сировину та матеріали місцевого виробництва. Це дозволить сформувати бренд області, в результаті підвищуватиметься якість продукції та збільшуватимуться вкладення до бюджету області».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.