Останні новини

Тернопільська область - п’ята за темпами зростання промислового виробництва

promyslТернопільська область - п’ята за темпами зростання промислового виробництва - повідомляє прес-служба Тернопільської обласної державної адміністрації.

Розвиток промислового комплексу області протягом січня - травня 2015 року характеризується збільшенням обсягу виробництва та реалізації промислової продукції.

Індекс промислової продукції в Україні за січень–травень 2015 року склав 78,8%, Тернопільська область займає 5 рейтингове місце серед областей України. Про це повідомила директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва ОДА Галина Воляник під час наради з керівниками РДА у режимі скайп-конференції.

«За 5 місяців 2015 року промислові підприємства області реалізували  продукції на суму 4097 млн гривень, що більше на 40,3% у порівнянні з аналогічними показниками 2014 року, - продовжила вона. - Провідні місця за обсягами реалізації продукції займають Чортківський, Тернопільський, Гусятинський, Борщівський райони та м.Тернопіль. Середня кількість штатних працівників в промисловому секторі економіки області в січні-травні 2015 року склала 27364 особи, середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника становила 3019 грн. За січень-травень 2015 року  промислові підприємства області сплатили до державного бюджету 113,1 млн гривень, до місцевого - 59,3 млн гривень». 

Працювати над модернізацією діючих підприємств та відновленням недіючих, а також максимально сприяти розширенню ринків збуту промислової продукції місцевих підприємств – такі завдання поставили перед керівниками районів.

«Кожен голова РДА повинен налагодити співпрацю з керівниками підприємств, - говорить голова Степан Барна. – Це проявлятиметься у розробці чітких дій щодо покращення роботи підприємств. Також стосуватиметься напрацювань бізнес-пропозицій щодо відновлення недіючих підприємств. На підприємствах слід розробити картки експортної спроможності для розповсюдження серед потенційних торгівельних партнерів. Максимально при реалізації інвестиційних проектів і освоєнні коштів державного бюджету мають використовувати сировину та матеріали місцевого виробництва. Це дозволить сформувати бренд області, в результаті підвищуватиметься якість продукції та збільшуватимуться вкладення до бюджету області».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...