Останні новини

Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest – 2016»

25 іноземних делегацій із 18 країн світу візьмуть участь у Міжнародному інвестиційному форуму «Тернопільщина Invest – 2016», який 19-20 травня  проходитиме на базі Торговельно-розважального центру «Подоляни» у Тернополі та у Збаразького замку в Збаражі. 

На засіданні Форуму, яке проходитиме під гаслом «Тернопільщина – надійний партнер!» буде представлено потенціал Тернопільської області, відбудуться презентації актуальних інвестиційних проектів.

Основною складовою Форуму будуть панельні дискусії   «Туризм – перспективи розвитку»,   «Агропромисловий комплекс: нові можливості»,    «Економічно спроможні громади – сильна Тернопільщина: час реформ»   «Платформа для ділового спілкування: стратегічні інвестиційні проекти Тернопільщини»,  «Енергоефективність та альтернативні види енергії», «Бізнес та влада: партнерство заради процвітання»,   «Шляхи створення успішного бізнес-середовища Тернопільщини».
Презентуватимуть проекти: ТзОВ «СЕ Борднетце Україна», ПрАТ «Тернопільський молокозавод», ТзОВ «Бучачагрохлібпром» тощо..
Також під час заходу буде презентовано 7 інвестиційних проектів у сфері туризму, 6 – в АПК, 8 – енергозбереження.

На форумі очікується близько 450 представників бізнесу, з них близько 100 – іноземців. Запланована участь близько 10 міжнародних донорських організацій.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".