Останні новини

Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest – 2016»

25 іноземних делегацій із 18 країн світу візьмуть участь у Міжнародному інвестиційному форуму «Тернопільщина Invest – 2016», який 19-20 травня  проходитиме на базі Торговельно-розважального центру «Подоляни» у Тернополі та у Збаразького замку в Збаражі. 

На засіданні Форуму, яке проходитиме під гаслом «Тернопільщина – надійний партнер!» буде представлено потенціал Тернопільської області, відбудуться презентації актуальних інвестиційних проектів.

Основною складовою Форуму будуть панельні дискусії   «Туризм – перспективи розвитку»,   «Агропромисловий комплекс: нові можливості»,    «Економічно спроможні громади – сильна Тернопільщина: час реформ»   «Платформа для ділового спілкування: стратегічні інвестиційні проекти Тернопільщини»,  «Енергоефективність та альтернативні види енергії», «Бізнес та влада: партнерство заради процвітання»,   «Шляхи створення успішного бізнес-середовища Тернопільщини».
Презентуватимуть проекти: ТзОВ «СЕ Борднетце Україна», ПрАТ «Тернопільський молокозавод», ТзОВ «Бучачагрохлібпром» тощо..
Також під час заходу буде презентовано 7 інвестиційних проектів у сфері туризму, 6 – в АПК, 8 – енергозбереження.

На форумі очікується близько 450 представників бізнесу, з них близько 100 – іноземців. Запланована участь близько 10 міжнародних донорських організацій.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...