Останні новини

Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина –Invest -2016» триває

Упродовж декількох днів на Тернопільщині перебуватимуть представники 20 країн та багатьох регіонів України. Загалом на форум «Тернопільщина –Invest -2016» прибуло понад 700 учасників.

Сьогодні Тернопільщина йде шляхом модернізації системи господарювання та побудови процвітаючої європейської громади. У зв’язку з цим першочергове значення для області набуває робота із залучення інвестицій.

Склалася думка, що вкладати кошти найкраще у великі регіони і насамперед у столицю. Дводенна програма Міжнародного інвестиційного форуму в Тернопільській області, двосторонні зустрічі з представниками бізнес-кіл області, візити на підприємства краю продемонструють, що на карті нашої країни є цікавий  регіон з багатою історією і достатнім потенціалом у сфері сільського господарства, промисловості, туризму, освітній галузі.

Особливістю цьогорічного форуму є проведення панельної дискусії щодо створення та розвитку економічно спроможних громад, оскільки реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – ключова реформа з усіх, які зараз проводяться в Україні. Фактично, це зміна системи управління країною, перехід від адміністративної системи до реального самоврядування. І в цьому питанні, Тернопільська область є в числі перших серед регіонів України та має вже відповідний досвід, яким може поділитись з іншими.

Перед учасниками форуму виступили: керівник представництва Міністерства закордонних справ України у Львові В’ячеслав Войнаровський, бізнес-омбудсмен України Альгірдас Шемета, надзвичайний і повноважний посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба, надзвичайний і повноважний посол Узбекистану в Україні Алішер Абдуалієв, віце-маршалек Мазовецького воєводства Польщі Яніна-Ядвіга Ожеловська, президент Американської торгової палати в Україні Андрій Гундер, президент Міжнародної благодійної організації  «Фонд «Східна Європа» Віктор Лях, голова Європейського конгресу українців, перший заступник президента Світового конгресу українців Ярослава Хортяні, перший віце-президент, генеральний секретар, член світової ради Міжнародної торгової палати Володимир Михайлов, керівник програми «Лідерство в економічному врядуванні» Тамара Соляник.

Після пленарного засідання у Тернополі учасники форуму вирушили у Збараж взяти участь у дискусіях на різноманітні теми – перспективи розвитку туризму, нові можливості агропромислового розвитку, стратегічні  інвестиційні проекти Тернопільщини,  розвиток економічно спроможних громад тощо.

На форумі презентували понад 30 інвестиційних проектів зі всіх районів області і Тернополя, виставили, як пропозицію, понад 50 земельних ділянок, котрі потенційним інвесторам готові надати безкоштовно для створення підприємств і, відповідно, надання робочих місць жителям краю.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...