Останні новини

Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина –Invest -2016» триває

Упродовж декількох днів на Тернопільщині перебуватимуть представники 20 країн та багатьох регіонів України. Загалом на форум «Тернопільщина –Invest -2016» прибуло понад 700 учасників.

Сьогодні Тернопільщина йде шляхом модернізації системи господарювання та побудови процвітаючої європейської громади. У зв’язку з цим першочергове значення для області набуває робота із залучення інвестицій.

Склалася думка, що вкладати кошти найкраще у великі регіони і насамперед у столицю. Дводенна програма Міжнародного інвестиційного форуму в Тернопільській області, двосторонні зустрічі з представниками бізнес-кіл області, візити на підприємства краю продемонструють, що на карті нашої країни є цікавий  регіон з багатою історією і достатнім потенціалом у сфері сільського господарства, промисловості, туризму, освітній галузі.

Особливістю цьогорічного форуму є проведення панельної дискусії щодо створення та розвитку економічно спроможних громад, оскільки реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – ключова реформа з усіх, які зараз проводяться в Україні. Фактично, це зміна системи управління країною, перехід від адміністративної системи до реального самоврядування. І в цьому питанні, Тернопільська область є в числі перших серед регіонів України та має вже відповідний досвід, яким може поділитись з іншими.

Перед учасниками форуму виступили: керівник представництва Міністерства закордонних справ України у Львові В’ячеслав Войнаровський, бізнес-омбудсмен України Альгірдас Шемета, надзвичайний і повноважний посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба, надзвичайний і повноважний посол Узбекистану в Україні Алішер Абдуалієв, віце-маршалек Мазовецького воєводства Польщі Яніна-Ядвіга Ожеловська, президент Американської торгової палати в Україні Андрій Гундер, президент Міжнародної благодійної організації  «Фонд «Східна Європа» Віктор Лях, голова Європейського конгресу українців, перший заступник президента Світового конгресу українців Ярослава Хортяні, перший віце-президент, генеральний секретар, член світової ради Міжнародної торгової палати Володимир Михайлов, керівник програми «Лідерство в економічному врядуванні» Тамара Соляник.

Після пленарного засідання у Тернополі учасники форуму вирушили у Збараж взяти участь у дискусіях на різноманітні теми – перспективи розвитку туризму, нові можливості агропромислового розвитку, стратегічні  інвестиційні проекти Тернопільщини,  розвиток економічно спроможних громад тощо.

На форумі презентували понад 30 інвестиційних проектів зі всіх районів області і Тернополя, виставили, як пропозицію, понад 50 земельних ділянок, котрі потенційним інвесторам готові надати безкоштовно для створення підприємств і, відповідно, надання робочих місць жителям краю.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.