Останні новини

Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина –Invest -2016» триває

Упродовж декількох днів на Тернопільщині перебуватимуть представники 20 країн та багатьох регіонів України. Загалом на форум «Тернопільщина –Invest -2016» прибуло понад 700 учасників.

Сьогодні Тернопільщина йде шляхом модернізації системи господарювання та побудови процвітаючої європейської громади. У зв’язку з цим першочергове значення для області набуває робота із залучення інвестицій.

Склалася думка, що вкладати кошти найкраще у великі регіони і насамперед у столицю. Дводенна програма Міжнародного інвестиційного форуму в Тернопільській області, двосторонні зустрічі з представниками бізнес-кіл області, візити на підприємства краю продемонструють, що на карті нашої країни є цікавий  регіон з багатою історією і достатнім потенціалом у сфері сільського господарства, промисловості, туризму, освітній галузі.

Особливістю цьогорічного форуму є проведення панельної дискусії щодо створення та розвитку економічно спроможних громад, оскільки реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – ключова реформа з усіх, які зараз проводяться в Україні. Фактично, це зміна системи управління країною, перехід від адміністративної системи до реального самоврядування. І в цьому питанні, Тернопільська область є в числі перших серед регіонів України та має вже відповідний досвід, яким може поділитись з іншими.

Перед учасниками форуму виступили: керівник представництва Міністерства закордонних справ України у Львові В’ячеслав Войнаровський, бізнес-омбудсмен України Альгірдас Шемета, надзвичайний і повноважний посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба, надзвичайний і повноважний посол Узбекистану в Україні Алішер Абдуалієв, віце-маршалек Мазовецького воєводства Польщі Яніна-Ядвіга Ожеловська, президент Американської торгової палати в Україні Андрій Гундер, президент Міжнародної благодійної організації  «Фонд «Східна Європа» Віктор Лях, голова Європейського конгресу українців, перший заступник президента Світового конгресу українців Ярослава Хортяні, перший віце-президент, генеральний секретар, член світової ради Міжнародної торгової палати Володимир Михайлов, керівник програми «Лідерство в економічному врядуванні» Тамара Соляник.

Після пленарного засідання у Тернополі учасники форуму вирушили у Збараж взяти участь у дискусіях на різноманітні теми – перспективи розвитку туризму, нові можливості агропромислового розвитку, стратегічні  інвестиційні проекти Тернопільщини,  розвиток економічно спроможних громад тощо.

На форумі презентували понад 30 інвестиційних проектів зі всіх районів області і Тернополя, виставили, як пропозицію, понад 50 земельних ділянок, котрі потенційним інвесторам готові надати безкоштовно для створення підприємств і, відповідно, надання робочих місць жителям краю.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".