Останні новини

Тернопільщина візьме участь Міжнародній виставці «Агро-2016»

agro vystavkaТернопільська область візьме участь у Міжнародній виставці «Агро-2016», яка  відбудеться з 8 по 11 червня у Києві.

Наразі підприємства активно готуються до участі, щоб гідно представити свої можливості та потенціал краю, скориставшись нагодою для діалогу з українськими асоціаціями, малими і великими підприємствами, іноземними інвесторами.

Тернопільщину представлятимуть ТзОВ «Бучачагрохлібпром», ТОВ «Агропродсервіс», а також керівники сільськогосподарських підприємств Підволочиського та Чортківського районів. У виставці також візьмуть участь голови райдержадміністрацій, керівники господарств і переробних підприємств.

«Агро-2016» - найбільша агропромислова виставка на теренах нашої держави, що виступає платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку усіх сфер АПК України. Саме на «Агро-2016» вирішується стратегія розвитку аграрного сектору на найближчі роки.

У рамках «Агро - 2016» пройдуть спеціалізовані виставки:

•          ExpoAgroTech - 2016 – сільськогосподарська техніка, обладнання і

          запасні частини;

•          Біопаливо - 2016 –відновлювальні джерела енергії;

•          Hi-Tech Агро - 2016 - автоматизація, керування альтернативною

          енергетикою, GPS і GIS-технології;

•          Organic - 2016 – органічні продукти і технології;

•          Animal'EX - 2016 – світські тварини, ветеринарія і продукти для

          тваринництва;

•          FishExpo - 2016 – рибне господарство і рибальство;

•          Рослинництво і агрохімія – агротехніка, агрохімія, екологічні продукти і

          технології, присадибне господарство, садівництво, городництво,

          рослинництво, теплиці.

•          Agro Build - Expo - 2016 - будівництво в аграрному секторі: техніка, БМЗ,

          будівельні матеріали.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.