Останні новини

Тернопільщина візьме участь Міжнародній виставці «Агро-2016»

agro vystavkaТернопільська область візьме участь у Міжнародній виставці «Агро-2016», яка  відбудеться з 8 по 11 червня у Києві.

Наразі підприємства активно готуються до участі, щоб гідно представити свої можливості та потенціал краю, скориставшись нагодою для діалогу з українськими асоціаціями, малими і великими підприємствами, іноземними інвесторами.

Тернопільщину представлятимуть ТзОВ «Бучачагрохлібпром», ТОВ «Агропродсервіс», а також керівники сільськогосподарських підприємств Підволочиського та Чортківського районів. У виставці також візьмуть участь голови райдержадміністрацій, керівники господарств і переробних підприємств.

«Агро-2016» - найбільша агропромислова виставка на теренах нашої держави, що виступає платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку усіх сфер АПК України. Саме на «Агро-2016» вирішується стратегія розвитку аграрного сектору на найближчі роки.

У рамках «Агро - 2016» пройдуть спеціалізовані виставки:

•          ExpoAgroTech - 2016 – сільськогосподарська техніка, обладнання і

          запасні частини;

•          Біопаливо - 2016 –відновлювальні джерела енергії;

•          Hi-Tech Агро - 2016 - автоматизація, керування альтернативною

          енергетикою, GPS і GIS-технології;

•          Organic - 2016 – органічні продукти і технології;

•          Animal'EX - 2016 – світські тварини, ветеринарія і продукти для

          тваринництва;

•          FishExpo - 2016 – рибне господарство і рибальство;

•          Рослинництво і агрохімія – агротехніка, агрохімія, екологічні продукти і

          технології, присадибне господарство, садівництво, городництво,

          рослинництво, теплиці.

•          Agro Build - Expo - 2016 - будівництво в аграрному секторі: техніка, БМЗ,

          будівельні матеріали.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...