Останні новини

Тернопільщина візьме участь Міжнародній виставці «Агро-2016»

agro vystavkaТернопільська область візьме участь у Міжнародній виставці «Агро-2016», яка  відбудеться з 8 по 11 червня у Києві.

Наразі підприємства активно готуються до участі, щоб гідно представити свої можливості та потенціал краю, скориставшись нагодою для діалогу з українськими асоціаціями, малими і великими підприємствами, іноземними інвесторами.

Тернопільщину представлятимуть ТзОВ «Бучачагрохлібпром», ТОВ «Агропродсервіс», а також керівники сільськогосподарських підприємств Підволочиського та Чортківського районів. У виставці також візьмуть участь голови райдержадміністрацій, керівники господарств і переробних підприємств.

«Агро-2016» - найбільша агропромислова виставка на теренах нашої держави, що виступає платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку усіх сфер АПК України. Саме на «Агро-2016» вирішується стратегія розвитку аграрного сектору на найближчі роки.

У рамках «Агро - 2016» пройдуть спеціалізовані виставки:

•          ExpoAgroTech - 2016 – сільськогосподарська техніка, обладнання і

          запасні частини;

•          Біопаливо - 2016 –відновлювальні джерела енергії;

•          Hi-Tech Агро - 2016 - автоматизація, керування альтернативною

          енергетикою, GPS і GIS-технології;

•          Organic - 2016 – органічні продукти і технології;

•          Animal'EX - 2016 – світські тварини, ветеринарія і продукти для

          тваринництва;

•          FishExpo - 2016 – рибне господарство і рибальство;

•          Рослинництво і агрохімія – агротехніка, агрохімія, екологічні продукти і

          технології, присадибне господарство, садівництво, городництво,

          рослинництво, теплиці.

•          Agro Build - Expo - 2016 - будівництво в аграрному секторі: техніка, БМЗ,

          будівельні матеріали.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».