Останні новини

Єднаймося і будуємо разом нову успішну Україну!

фортецяШановні співвітчизники!

Ми живемо в складні часи. Лік йде на місяці. Сьогодні у нас два шляхи. Або ми побудуємо сильну, незалежну державу, в якій кожен громадянин – не на папері, а в житті – буде мати всі права і свободи. Або наші вороги святкуватимуть перемогу.

За два роки після Революції Гідності ми переконалися: стара система жива. Вона глибоко пустила коріння. Десятки тисяч людей – політики, прокурори, судді, митники, фіскали та багато інших зацікавлені в збережені тих правил життя, проти яких на майдани країни вийшли сотні тисяч вільних громадян.

Фортеця1

Запитаймо у самих себе – а хіба могло бути інакше? Хіба могла стара система самоліквідуватися?

Варто визнати, ні. Поступ вперед можливий лише за умови постійного, системного тиску громадян і суспільства на владу. Це не порожні слова! Це наш досвід. Ми щодня боремося за свої цінності, за те, у що ми віримо!

Завдяки спільним зусиллям:

- ми захистили спрощену систему оподаткування;

- ми домоглися майже дворазового зниження ставки єдиного соціального внеску;

- ми не дали нам нав’язати корупційну і громіздку систему касових апаратів.

Але найголовніше – ми отримали можливість вийти з тіні, отримали повноцінне право голосу, бо той, хто не має офіційної роботи та офіційних доходів завжди буде беззахисним перед владою.

Виникає питання – чи готові ми скористатися цим правом? Чи готові підняти очі, розправити плечі, сказати самому собі та владі: я – вільний громадянин!

Я плачу податки і натомість вимагаю від влади відмовитися від корупції, забезпечити якісну освіту та медицину, створити умови для розвитку підприємництва, дбати про найменш захищені категорії населення. Одним словом, виконувати свою роботу!

Члени Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» одностайно вирішили: настав час нового етапу боротьби за наше майбутнє і майбутнє наших дітей. Ми платимо податки, створюємо офіційні робочі місця, але одночасно жорстко контролюємо дії влади. Бо в нас є таке право! Ми нікому не дамо формального приводу загнати нас в тінь, ліквідувати спрощену систему оподаткування, відновити податковий прес. Знаємо, що багато хто з можновладців у цьому зацікавлений, але ми не допустимо повернення старих правил гри! За жодних умов!

Наші наступні кроки – справжня, а не бутафорна податкова реформа, реформа державної фіскальної служби, повноцінне електронне урядування, доступне кредитування, рівність усіх перед законом, чесні та справедливі суди, непорушність права приватної власності.

Ми йдемо вперед – а ви з нами? Єднаємося та будуємо разом нову успішну Україну!

фортеця2

фортеця3

фортеця4

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Секрети брендінгу особистості опановували дев'ятикласники Тернопільської класичної гімназії, які побували на засіданні клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail 21 січня в холі Будинку праці відбувся Ярмарок вакансій поліції Тернопільщини. Працівників шукали Головне управління національної поліції в Тернопільській області, Департамент патрульної поліції...
Thumbnail 10 січня в Теребовлі місцева дитячо-юнацька спортивна школа спільно з Теребовлянським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» провели  традиційний турнір з  міні-футболу серед випускників ДЮСШ.
Thumbnail В рамках проєкту «Мистецький світ дитинства» 27 грудня 2019 року в актовій залі  Тернопільського ліцею №21- cпеціалізованої мистецької школи ім. Ігоря Герети відбудеться вистава «Пастка для орла» за...
Thumbnail Фахівці сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували та провели міні-ярмарок вакансій для КНП Тернопільська комунальна міська лікарня № 2, де, окрім безробітних...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій ПРАТ «Тернопільавто» та ОВТ Аптечне об'єднання. Вони мали потребу у бухгалтерах різного рівня.
Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.