Останні новини

Єднаймося і будуємо разом нову успішну Україну!

фортецяШановні співвітчизники!

Ми живемо в складні часи. Лік йде на місяці. Сьогодні у нас два шляхи. Або ми побудуємо сильну, незалежну державу, в якій кожен громадянин – не на папері, а в житті – буде мати всі права і свободи. Або наші вороги святкуватимуть перемогу.

За два роки після Революції Гідності ми переконалися: стара система жива. Вона глибоко пустила коріння. Десятки тисяч людей – політики, прокурори, судді, митники, фіскали та багато інших зацікавлені в збережені тих правил життя, проти яких на майдани країни вийшли сотні тисяч вільних громадян.

Фортеця1

Запитаймо у самих себе – а хіба могло бути інакше? Хіба могла стара система самоліквідуватися?

Варто визнати, ні. Поступ вперед можливий лише за умови постійного, системного тиску громадян і суспільства на владу. Це не порожні слова! Це наш досвід. Ми щодня боремося за свої цінності, за те, у що ми віримо!

Завдяки спільним зусиллям:

- ми захистили спрощену систему оподаткування;

- ми домоглися майже дворазового зниження ставки єдиного соціального внеску;

- ми не дали нам нав’язати корупційну і громіздку систему касових апаратів.

Але найголовніше – ми отримали можливість вийти з тіні, отримали повноцінне право голосу, бо той, хто не має офіційної роботи та офіційних доходів завжди буде беззахисним перед владою.

Виникає питання – чи готові ми скористатися цим правом? Чи готові підняти очі, розправити плечі, сказати самому собі та владі: я – вільний громадянин!

Я плачу податки і натомість вимагаю від влади відмовитися від корупції, забезпечити якісну освіту та медицину, створити умови для розвитку підприємництва, дбати про найменш захищені категорії населення. Одним словом, виконувати свою роботу!

Члени Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» одностайно вирішили: настав час нового етапу боротьби за наше майбутнє і майбутнє наших дітей. Ми платимо податки, створюємо офіційні робочі місця, але одночасно жорстко контролюємо дії влади. Бо в нас є таке право! Ми нікому не дамо формального приводу загнати нас в тінь, ліквідувати спрощену систему оподаткування, відновити податковий прес. Знаємо, що багато хто з можновладців у цьому зацікавлений, але ми не допустимо повернення старих правил гри! За жодних умов!

Наші наступні кроки – справжня, а не бутафорна податкова реформа, реформа державної фіскальної служби, повноцінне електронне урядування, доступне кредитування, рівність усіх перед законом, чесні та справедливі суди, непорушність права приватної власності.

Ми йдемо вперед – а ви з нами? Єднаємося та будуємо разом нову успішну Україну!

фортеця2

фортеця3

фортеця4

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...