Останні новини

Громадські організації звернулися до Генеральної прокуратури

forteca1Внаслідок масових порушень прав підприємців і відсутність адекватної реакції з боку державних органів влади, в тому числі правоохоронних, та деяких працівників прокуратури, громадські організації звернулися до ГПУ з потребою призначення адвоката малого та середнього бізнесу.

Звернення до ГПУ підтримали Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця», Рада підприємців України при Кабінеті Міністрів України, Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Спілка податкових консультантів України, Федерація роботодавців України, ВГО «Союз захисту підприємництва», Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів, Спілка орендарів і підприємців України та ряд інших.

Вони пропонують посилити діалог через адвоката малого та середнього бізнесу, який мав би можливість повідомляти про факти порушень чи зловживань безпосередньо керівництву Генеральної прокуратури України. Це допомогло б налагодити прямий зв'язок представників різних галузей економіки та регіонів України із Генеральної прокуратурою України.

На цю посаду громадські організації делегували Оксану Мальовану.

Оксана Мальована має значний досвід роботи в різних підприємницьких організаціях. Починаючи з 2005 року брала участь в захисті прав малого та середнього бізнесу, є співавтором ряду законопроектів, направлених на створення умов для розвитку підприємництва, представляє об’єднання «Фортеця».

Контактний e-mail адвоката малого та середнього бізнесу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» було створене організаторами Податкового майдану у 2010 році, об'єднує 63 громадських об'єднання підприємців та охоплює понад 100 000 суб’єктів господарювання. Основним завданням ГО «ФОРТЕЦЯ» є створення умов для ведення підприємництва в Україні, демонополізація економіки та забезпечення рівної конкуренції.

Фортеця1

 

 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.