Останні новини

Громадські організації звернулися до Генеральної прокуратури

forteca1Внаслідок масових порушень прав підприємців і відсутність адекватної реакції з боку державних органів влади, в тому числі правоохоронних, та деяких працівників прокуратури, громадські організації звернулися до ГПУ з потребою призначення адвоката малого та середнього бізнесу.

Звернення до ГПУ підтримали Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця», Рада підприємців України при Кабінеті Міністрів України, Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Спілка податкових консультантів України, Федерація роботодавців України, ВГО «Союз захисту підприємництва», Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів, Спілка орендарів і підприємців України та ряд інших.

Вони пропонують посилити діалог через адвоката малого та середнього бізнесу, який мав би можливість повідомляти про факти порушень чи зловживань безпосередньо керівництву Генеральної прокуратури України. Це допомогло б налагодити прямий зв'язок представників різних галузей економіки та регіонів України із Генеральної прокуратурою України.

На цю посаду громадські організації делегували Оксану Мальовану.

Оксана Мальована має значний досвід роботи в різних підприємницьких організаціях. Починаючи з 2005 року брала участь в захисті прав малого та середнього бізнесу, є співавтором ряду законопроектів, направлених на створення умов для розвитку підприємництва, представляє об’єднання «Фортеця».

Контактний e-mail адвоката малого та середнього бізнесу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ» було створене організаторами Податкового майдану у 2010 році, об'єднує 63 громадських об'єднання підприємців та охоплює понад 100 000 суб’єктів господарювання. Основним завданням ГО «ФОРТЕЦЯ» є створення умов для ведення підприємництва в Україні, демонополізація економіки та забезпечення рівної конкуренції.

Фортеця1

 

 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...