Останні новини

Основні тенденції зовнішньоекономічної діяльності нашого регіону

export importПротягом січня-травня 2016 року фахівці Тернопільської митниці Державної фіскальної служби оформили на 20% митних декларацій більше, ніж за аналогічний період минулого року, зазначають в  управлінні ДФС Тернопільщини.

Цьогоріч нашими фахівціями оформлено 8780 електронних митних декларацій, з яких 3458 імпортних, 3444 експортних та 1878 декларацій, оформлених в інших митних режимах.

Водночас оформлено 210,1 тис. тонн вантажів, в тому числі, 48,7 тис. тонн – в митному режимі «Імпорт» та 161,4 тис. тонн – в митному режимі «Експорт», що на 33% більше за аналогічний періоду 2015 року. Зокрема, оформлено на 22% більше імпортних та на 36% експортних вантажів.

Зовнішньоекономічні операції проводились з торговельними партнерами із 64 країн світу, найактивніше з Польщею, Німеччиною, Великобританією, Італією та Швейцарією.

За словами в.о. начальника Тернопільської митниці ДФС Оксани Антонович, найбільше товарів (за вартістю) в область надійшло з Польщі (51,7% від усього імпорту), Німеччини (11,9%), Великобританії (6%), Італії (4,6%) та Швейцарії (3%).

Експортували товари здебільшого до Польщі (65,3% від усього експорту), Литви (3,1%), Словаччини (2,5%), Королівства Нідерландів (2,5%), Німеччини (1,8%) та до країн-учасниць Співдружності Незалежних Держав, зокрема, до Республіки Білорусь (7,6%) та Молдови (1,2%).

Водночас у травні 2016 року оформлено 1757 електронних митних декларацій, зокрема, 644 імпортних, 790 експортних та 323 декларації, оформлені в інших митних режимах, що на 29% більше за аналогічний період 2015 року. Оформлено 58,4 тис. тонн вантажів («Імпорт» – 7 тис. тонн, «Експорт» – 51,4 тис. тонн), що на 21,5 тис. тонн або на 58% більше за аналогічний період минулого року. Таку інформацію надав відділ організації роботи Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...