Останні новини

Основні тенденції зовнішньоекономічної діяльності нашого регіону

export importПротягом січня-травня 2016 року фахівці Тернопільської митниці Державної фіскальної служби оформили на 20% митних декларацій більше, ніж за аналогічний період минулого року, зазначають в  управлінні ДФС Тернопільщини.

Цьогоріч нашими фахівціями оформлено 8780 електронних митних декларацій, з яких 3458 імпортних, 3444 експортних та 1878 декларацій, оформлених в інших митних режимах.

Водночас оформлено 210,1 тис. тонн вантажів, в тому числі, 48,7 тис. тонн – в митному режимі «Імпорт» та 161,4 тис. тонн – в митному режимі «Експорт», що на 33% більше за аналогічний періоду 2015 року. Зокрема, оформлено на 22% більше імпортних та на 36% експортних вантажів.

Зовнішньоекономічні операції проводились з торговельними партнерами із 64 країн світу, найактивніше з Польщею, Німеччиною, Великобританією, Італією та Швейцарією.

За словами в.о. начальника Тернопільської митниці ДФС Оксани Антонович, найбільше товарів (за вартістю) в область надійшло з Польщі (51,7% від усього імпорту), Німеччини (11,9%), Великобританії (6%), Італії (4,6%) та Швейцарії (3%).

Експортували товари здебільшого до Польщі (65,3% від усього експорту), Литви (3,1%), Словаччини (2,5%), Королівства Нідерландів (2,5%), Німеччини (1,8%) та до країн-учасниць Співдружності Незалежних Держав, зокрема, до Республіки Білорусь (7,6%) та Молдови (1,2%).

Водночас у травні 2016 року оформлено 1757 електронних митних декларацій, зокрема, 644 імпортних, 790 експортних та 323 декларації, оформлені в інших митних режимах, що на 29% більше за аналогічний період 2015 року. Оформлено 58,4 тис. тонн вантажів («Імпорт» – 7 тис. тонн, «Експорт» – 51,4 тис. тонн), що на 21,5 тис. тонн або на 58% більше за аналогічний період минулого року. Таку інформацію надав відділ організації роботи Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...