Останні новини

Світовий Банк рекомендує Тернопіль інвесторам

ternopil ve4irСвітовий Банк рекомендує місто Тернопіль інвесторам, як одне з найбільш готових до реформ у енергозбереженні.

Cвітовий банк готовий допомоги тернополянам із проблемою енергоресурсів.

Відтак у місті ще у листопаді стартував проект, який допоможе городянам заощаджувати на енергоносіях. Участь у цьому проекті беруть лише три міста України: Київ, Тернопіль та Кам’янець-Подільський.

Представники Світового банку проаналізували потенціал Тернополя. За їх словами, енергоефективність міста можна збільшити на 20-25%. З цією метою вони вже розробили відповідні проекти.

Як розповідає очільник міста Сергій Надал, зараз повністю готові перші два проекти. Це утеплення і реконструкція школи №2, а також ремонт садочка, що знаходиться неподалік.

– Проектно-кошторисна документація цих двох проектів була зроблена за рахунок коштів Світового банку. Власне, у ці дні в Києві вони запрошували потенційних інвесторів і також українських банкірів, де їм презентували проекти, які мають бути реалізовані в Тернополі, Києві та Кам’янці-Подільському. Таким чином планують залучити додаткових інвесторів для реалізації даних проектів – розповів Сергій Надал.

Джерело: Doba.te.ua

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".