Останні новини

Світовий Банк рекомендує Тернопіль інвесторам

ternopil ve4irСвітовий Банк рекомендує місто Тернопіль інвесторам, як одне з найбільш готових до реформ у енергозбереженні.

Cвітовий банк готовий допомоги тернополянам із проблемою енергоресурсів.

Відтак у місті ще у листопаді стартував проект, який допоможе городянам заощаджувати на енергоносіях. Участь у цьому проекті беруть лише три міста України: Київ, Тернопіль та Кам’янець-Подільський.

Представники Світового банку проаналізували потенціал Тернополя. За їх словами, енергоефективність міста можна збільшити на 20-25%. З цією метою вони вже розробили відповідні проекти.

Як розповідає очільник міста Сергій Надал, зараз повністю готові перші два проекти. Це утеплення і реконструкція школи №2, а також ремонт садочка, що знаходиться неподалік.

– Проектно-кошторисна документація цих двох проектів була зроблена за рахунок коштів Світового банку. Власне, у ці дні в Києві вони запрошували потенційних інвесторів і також українських банкірів, де їм презентували проекти, які мають бути реалізовані в Тернополі, Києві та Кам’янці-Подільському. Таким чином планують залучити додаткових інвесторів для реалізації даних проектів – розповів Сергій Надал.

Джерело: Doba.te.ua

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...