Останні новини

Світовий Банк рекомендує Тернопіль інвесторам

ternopil ve4irСвітовий Банк рекомендує місто Тернопіль інвесторам, як одне з найбільш готових до реформ у енергозбереженні.

Cвітовий банк готовий допомоги тернополянам із проблемою енергоресурсів.

Відтак у місті ще у листопаді стартував проект, який допоможе городянам заощаджувати на енергоносіях. Участь у цьому проекті беруть лише три міста України: Київ, Тернопіль та Кам’янець-Подільський.

Представники Світового банку проаналізували потенціал Тернополя. За їх словами, енергоефективність міста можна збільшити на 20-25%. З цією метою вони вже розробили відповідні проекти.

Як розповідає очільник міста Сергій Надал, зараз повністю готові перші два проекти. Це утеплення і реконструкція школи №2, а також ремонт садочка, що знаходиться неподалік.

– Проектно-кошторисна документація цих двох проектів була зроблена за рахунок коштів Світового банку. Власне, у ці дні в Києві вони запрошували потенційних інвесторів і також українських банкірів, де їм презентували проекти, які мають бути реалізовані в Тернополі, Києві та Кам’янці-Подільському. Таким чином планують залучити додаткових інвесторів для реалізації даних проектів – розповів Сергій Надал.

Джерело: Doba.te.ua

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...