Останні новини

Управління ДФС запрошує відвідати семінар

dfsГоловне управління ДФС у Тернопільській області, аудиторська фірма «Тер Аудит», РНБА та Компанія «Волошин» запрошують відвідати науково-практичний семінар «Все про електронне адміністрування ПДВ».

Питання для розгляду та обговорення на семінарі:

1. Зміни в застосуванні РРО (ТОВ «Тер Аудит»)

2. Електронне адміністрування ПДВ з 01.07.2015 р.: практика роботи в 1С (компанія «Волошин»)

3. Проблеми переходу до електронного адміністрування ПДВ (ДФС)

4. Практика реєстрації податкових накладних: законодавчий аспект (ДФС)

5. Податкова звітність з ПДВ: реалії та законодавчі перспективи (ДФС)

6. Відповідальність платників податків в частині адміністрування ПДВ (ДФС)

Семінар відбудеться 16 липня 2015 р. Місце проведення: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1, актовий зал ГУ ДФС у Тернопільській області. Початок семінару о 10.00 год., початок реєстрації о 9.00 год.

Попередній запис за телефонами:

-   0352 52 45 01

-   0352 52-19-46

-   та у facebook 

Участь у семінарі безкоштовна.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…