Останні новини

Китайський вірус атакував українські гаджети

androidКитайський шкідливий вірус HummingBad, який вражає Android, атакував вже 10 мільйонів ґаджетів.

Про це йдеться у звіті компанії Check Point, що працює в сфері IT-безпеки. Цей вірус провокує на пристроях показ небажаної реклами. Це приносить розробникам 300 тисяч доларів у місяць. На думку авторів дослідження, цей вірус є продуктом китайського рекламного агентства Yingmob, у якого є хакерський підрозділ. При цьому компанія також працює в легальних сферах бізнесу, володіючи кількома рекламними платформами. Більшість жертв цих хакерів – жителі Індії та Китаю. Однак відомо, що цей вірус атакував близько 117 тисяч мобільних пристроїв українців.

Крім того, експерти побоюються, що реклама – це не єдина шкода для користувачів Android. Далі справа може дійти і до зламу банківських рахунків. Окрім цього фахівці підозрюють, що вірус діставав доступ до усієї конфіденційної інформації на пристрої, а значить робив усі дані доступними для продажу стороннім зацікавленим особам. Основна мета програми полягає в тому, щоб, проникнувши в систему, скачувати сторонні додатки і клікати на рекламні банери, заробляючи тим самим легкі гроші його розробникам. Що робить HummingBad особливо цікавим, так це те, що на думку фахівців за його розробкою стоять програмісти з Yingmob, офіційній багатомільйонній рекламній корпорації, що базується в Пекіні. Ні Yingmob, ні Google ніяк не прокоментували ситуацію, що склалася. Проте, якщо подібні інциденти продовжаться, - це може привести до великих ділових і навіть міжнародних скандалів.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".