Останні новини

Китайський вірус атакував українські гаджети

androidКитайський шкідливий вірус HummingBad, який вражає Android, атакував вже 10 мільйонів ґаджетів.

Про це йдеться у звіті компанії Check Point, що працює в сфері IT-безпеки. Цей вірус провокує на пристроях показ небажаної реклами. Це приносить розробникам 300 тисяч доларів у місяць. На думку авторів дослідження, цей вірус є продуктом китайського рекламного агентства Yingmob, у якого є хакерський підрозділ. При цьому компанія також працює в легальних сферах бізнесу, володіючи кількома рекламними платформами. Більшість жертв цих хакерів – жителі Індії та Китаю. Однак відомо, що цей вірус атакував близько 117 тисяч мобільних пристроїв українців.

Крім того, експерти побоюються, що реклама – це не єдина шкода для користувачів Android. Далі справа може дійти і до зламу банківських рахунків. Окрім цього фахівці підозрюють, що вірус діставав доступ до усієї конфіденційної інформації на пристрої, а значить робив усі дані доступними для продажу стороннім зацікавленим особам. Основна мета програми полягає в тому, щоб, проникнувши в систему, скачувати сторонні додатки і клікати на рекламні банери, заробляючи тим самим легкі гроші його розробникам. Що робить HummingBad особливо цікавим, так це те, що на думку фахівців за його розробкою стоять програмісти з Yingmob, офіційній багатомільйонній рекламній корпорації, що базується в Пекіні. Ні Yingmob, ні Google ніяк не прокоментували ситуацію, що склалася. Проте, якщо подібні інциденти продовжаться, - це може привести до великих ділових і навіть міжнародних скандалів.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...